מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

אדובי דרימוויבר מדריכים חידושים הכנסת דיב חידושים DreamWeaver CC

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס DREAMWEAVER‬‏ דרימוויבר אונליין >> מדריכים לדרימוויבר - בניית אתרים >> אדובי דרימוויבר מדריכים חידושים הכנסת דיב חידושים DreamWeaver CC
 

אדובי רימוויבר מדריכים וחידושים ואיך מכניסים דיב!

סרטון זה המוצג בפניכם הינו סרטון מבית היוצר של מכללת סולו. הסרטון עוסק בתוכנה הפופולארית דרימוויבר, סרטון בו יש את כל החידושים שצריך לדעת מהם כמו גם איך מכניסים דיב ואיך מבצעים פעולות רבות נוספות. אם הגעתם לסרטון זה, זה אומר שאתם מתעניינים בבניית אתרים ויש לכם נגיעה לגרפיקה וסרטון זה יוכל להוסיף ליידע שלכם המון. בין אם אתם כבר עוסקים בבניית אתרים ועיצוב גרפי ובין אם אתם חדשים בתחום, צפייה בסרטון תוכל להוסיף לא מעט ליידע שלכם. כל מה שצריך הוא ליישם את הנלמד בו וכמובן לתרגל שוב ושוב את הנאמר בסרטון.

להיות חלק מקהילת בוני האתרים.

יש בישראל ובעולם לא מעט בוני אתרי אינטרנט ונראה שהביקוש אליהם רק ילך ויגבר. בניית אתר אינטרנט דורשת קודם כל אוריינטציה למחשבים כמו גם ראיית הנולד וחוש עיצוב בסיסי, וצריך להכיר את התוכנות הרלוונטיות בשביל לעבוד עליהן. בכל יום ויום מתווספים עשרות אלפי דפי אינטרנט חדשים לאתרים שונים כמו גם נבנים אתרים חדשים, ואם אתם מחפשים מקצוע להתפרנס ממנו מצוין, מקצוע מרתק שרק הולך ומתפתח ומקצוע עם המון עניין, לימוד דרימוויבר הוא בשבילכם והוא יאפשר לכם לבנות את כל סוגי האתרים בין אם אלו אתרי תדמית, בין אם אלו פורטלים ובין אם אלו חנויות וירטואליות.

איפה ואיך לומדים דרימוויבר?

אם החלטתם ללמוד דרימוויבר, אם אתם רוצים להיות בוני אתרים יש לא מעט מכללות בהן תוכלו ללמוד את התחום. תוכלו ללמוד את התוכנה אם אתם כבר מעצבים גרפיים ולהוסיף עוד אחת לרזומה שלכם, ותוכלו ללמוד אותה בפני עצמה ולאחר מכן את התוכנות הרלוונטיות האחרות של חברת אדובי – אילוסטרייטור, אינדיזיין, פוטושופ ואחרות. לימוד תוכנת דרימוויבר יאפשר לכם להפיק אפקטים מיוחדים כמו גם לבנות אתרים מרהיבים, ותוכלו לעסוק בתחום הן כשכירים בחברות פרסום ובחברות בניית אתרים והן כעצמאיים פרילנסרים שמספקים את השירותים שלהם לאותן חברות כמו גם ללקוחות פרטיים.

ללמוד במכללת סולו

אם אתם רוצים ללמוד את תוכנת דרימוויבר כמו גם תוכנות אחרות, אך אין לכם זמן ללמוד מחוץ לבית או שמכל סיבה אחרת אתם מחפשים ללמוד מהבית, מכללת סולו היא המכללה בשבילכם. במכללת סולו תוכלו ללמוד אחד על אחד עם מורה פרטי בזמנכם הפנוי ותוכלו לרכוש יידע רב בתוכנה הספציפית כמו גם בתוכנות גרפיקה אחרות. מכללת סולו נחשבת למובילה בתחומה, מכללה שהבוגרים שלה השתלבו בתעשייה, מכללה שמציעה את טובי המרצים ואת כל החומר הדרוש לכם ללמידה. במכללת סולו תצאו עם תעודה המעידה על סיום לימודיכם כמו גם עם תיק עבודות מרשים אותו תוכלו להראות ללקוחות פוטנציאליים במידה ותהיו עצמאיים כמו גם למעסיקים פוטנציאליים במידה ותחליטו לעסוק בתחום כשכירים.

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811