מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

אונליין חינם כלי הקרופ בפוטושופ איך לעשות חיתוך על תמונה CROP

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> אונליין חינם כלי הקרופ בפוטושופ איך לעשות חיתוך על תמונה CROP

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

איך לעשות חיתוך על תמונה באמצעות כלי הקרופ בפוטושופ?

מכללת סולו עיצוב גרפי, היא מכללה מקצועית המעבירה שיעורי לימוד במגוון רחב של נושאים השייכים כולם לתחום העיצוב הגרפי ובניית אתרים מקצועיים באינטרנט. המכללה מציעה לכם ליהנות ממבחר עשיר ומגוון של סרטונים ומדריכים מקצועיים המועברים על ידי מיטב אנשי המקצוע בעולם העיצוב, האומנות ובניית אתרים באינטרנט. מתכונת הלימודים נעשית בצורה פרטית של אחד על אחד, כאשר למורה ישנה גישה אל המחשב של התלמיד ובכך יוכל לסייע לו ללמוד את תכני הלימוד בצורה מעשית וברורה במיוחד.

כלי הקרופ בתוכנת פוטושופ

בסרטון הנוכחי נלמד כיצד לעבוד עם כלי הקרופ בפוטושופ. לאחר הסרטון ניתן לבקר באתר הבית של מכללת סולו ולהיעזר בקורסי הלימוד המוצעים באתר שכאמור מועברים במתכונת של לימודים פרטניים ואישיים. כלי הקרופ של תוכנת פוטושופ הוא בעל כמה פונקציות ואפשרויות שכדאי מאד להכירן מקרוב. זהו הכלי החמישי ולאחר הקלקה עליו ניתן לסובב את התמונה ולחתוך אותה לפי ראות עיניכם. אפשר בכל שלב לחזור אחורה ולשנות את התיקונים שביצעתם. 
מתכונת לימודים יעילה ופרטית
במכללת סולו, לימודי גרפיקה ממוחשבת און ליין, מציעים לכם ליהנות ממגוון רחב של סרטוני הדרכה מקצועיים. המכללה עובדת עם מוסדות לימוד ומכללות אקדמיות בישראל והמורים שבמכללה מעבירים גם קורסים והדרכות בעיצוב גרפי במשרדי פרסום מובילים וחברות גרפיקה אשר נעזרות בשירותי המכללה על מנת לקבל קורסי און ליין. המכללה מאמינה כי הדרכה אישית יכולה ליצור למידה הרבה יותר מוצלחת ומעמיקה בתחום העיסוק הנבחר. המורים במכללה הם סובלניים ונועדו לאפשר לכל תלמיד לממש יעדים שעליהם תמיד חלם.
מדוע ללמוד במכללת סולו?
בקבוצות לימוד גדולות כידוע ישנו קושי לא מבוטל להתמודד בהצלחה עם הבעיות שמתעוררות בקרב כל תלמיד. בזאת נעוץ היתרון המשמעותי והמרכזי של לימודים פרטיים אחד על אחד. הוראה פרטית הצליחה להוכיח את עצמה במרוצת השנים כמתכונת טובה ואף אידיאלית ללמידה, כאשר שיטת לימודים זו נחשבת לאפקטיבית במיוחד גם בקרב מקצועות הלימוד העיצוביים והגרפיים. המורים של מכללת סולו נאזרים בסבלנות וקובעים מראש עם כל סטודנט את לוחות הזמנים הטובים והמתאימים ביותר לפגישות הלימוד מהבית און ליין. 


 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811