מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

איך להעלות את התמונות המעוצבות לפייסבוק

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> איך להעלות את התמונות המעוצבות לפייסבוק

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

העלאת תמונות לפייסבוק על ידי תוכנה  לעיצוב תמונות

מאפייה קטנה וחמודה ממוקמת לה במורד הרחוב, המומחיות שלה היא מאפים מתוקים ומלוחים עשויים בעבודת יד בלבד, לעלת המאפיה יש 2 עובדים חרוצים מאוד, יש להם מחוץ לחנות שולחן וכסאות שמאפשר ללקוחות לשבת ולאכול את המאפים ולעצור את הזמן אפילו לרגע כדי לעצום עיניים ולהנות מהטעם. בעלת המאפייה היתה שמחה אם היו באים אליה עוד לקוחות, ונהנים מטעמם המופלא שהמאפים הביתיים. היא יכולה לפרסם בדף העסקי בפייסבוק תמונות שקשורות למאפיה שלה, למאפים ללקוחות ולעצב אותן בפוטושופ.
 

לצלם את המאפים וכל המאפיה היה זה ולהעלות את התמונות המעוצבות לפייסבוק

ביום בהיר אחד, צאו החוצה עם מצלמה צלמו, צלמו את המאפים צלמו את הלקוחות שאוכלים ומחייכים, באישורם כמובן, צלמו את אזור הישיבה, צלמו את המאפייה, צלמו את העובדים תוך כדי עבודה ואיך שהם מוציאים את המאפים מהתנור, צלמו לקוחות שבאים לקחת מאפים, עוגות, צלמו כל מה שנראה לכם יכול להתאים לשיווק מאפייה שמתמחה בעבודות יד. לאחר שיש לכם מספיק תמונות מצולמות ודאגתם לרזולוציה טובה, תעלו את כולן לתוך תיקייה מסודרת במחשב שלכם, אתם תעצבו את התמונות בעזרת תוכנת העל לעיצוב ולעיבוד תמונה, פוטושופ, תעלו לתוכנה את התמונות, תבחנו אותם תראו אם יש מה לתקן, לשפר, מבחינת כהות הצבע, מבחינת בהירות הצבע, אולי תתנו קצת אפקטים, וכמובן אל תשכחו לחתוך את התמונות בהתאם לפורמטים המקובלים בפייסבוק, וכמובן להוריד את המשקל של התמונות שצולמו ברזולוציות גבוהות כדי לשמור על איכות, אל תדאגו פוטושופ יודעת בשינוי של מספר פרמטרים איך לשמור על איכות התמונות גם לאחר הורדת משקלן.

פתחו דף עסקי בפייסבוק, תעלו אליו תמונה יפה ומייצגת של המסעדה, אתם יכולים לבחור בקלוז אפ שצילמתם של המאפים או בלונג שוט שצילמתם את המאפיה, ההדר הוא התמונה הראשית המלבנית לרוחב בגודל 851X315 פיקסלים, ניתן להחליף מתי שרוצים את ההדר, הדר שנראה טוב גם ימשוך אליו לקוחות טובים, בהדר מומלץ להוסיף טקסט שיווקי שגם אותו ניתן לרשום בפוטושופ, לבחור פונט מתאים לציין פרטי התקשרות וכתובת.

ועכשיו ניתן להעלות פוסטים לדף העסקי, עם תמונות, לפרסם מבצעים חדשים, כמו שתיה חמה ומאפה ב 10 ש"ח למשל, אפשר להעלות גם תמונות של מתכונים מעוצבות בפוטושופ של חלק מהמאפים, לפוסטים ולהציע אולי תחרות של המאפה הכי טעים, הכל לצורך חשיפה, תשתמשו בפייסבוק ככלי ליצור חשיפה, באזז, משהו שיגרום לחברי פייסבוק שנכנסו להסתקרן, להתעניין לשתף פעולה ולבוא לראות במו עיניהם את מה שקורה עם המאפיה שמעבר לפינה. אם ברצונכם לדעת עוד על למידת פוטושופ, תוכלו לבדוק במכללות בכל רחבי הארץ או בקורסים ללימודי און ליין מול מורה מומחה וסבלני אחד על אחד.

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811