מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

איך לעבוד מהבית דרך האינטרנט

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> איך לעבוד מהבית דרך האינטרנט

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

למה כדאי לעבוד מהבית

עבודה מהבית הפכה בשנים האחרונות להיות פופולארית מאוד. היום בעידן המודרני כבר אין חובה לקום כל בוקר ולצאת מהבית בחלק לא מבוטל מהעבודה ולמעשה, כל עבודה משרדית יכולה להתבצע מהבית. עבודה מהבית דורשת רק לפטופ וחיבור לאינטרנט וכל מה שצריך הוא לקום בבוקר להכין קפה ולהתיישב מול שולחן העבודה ולהתחיל לעבוד. לעבודה מהבית יש מספר יתרונות לא מבוטלים שכדאי לקחת בחשבון.
למה כדאי לעבוד מהבית

יתרונות

 • נוחות – עבודה במשרד לא תמיד נוחה. לא כל עובד מקבל פינה נעימה לעבוד בה ואם הושיבו אתכם ליד מישהו רועש או אחד שאתם לא רוצים לשבת לידו מכל סיבה שהיא אין לכם הרבה מה לעשות... בבית זה לא קורה, אתם בוחרים את פינת העבודה שלכם, אתם מעצבים אותה ודואגים לכך שהיא תהיה כזו שתתמוך בעבודה אפקטיבית שלכם.

 • עבודה מכל מקום – עבודה מהבית היא לאו דווקא מהבית עצמו. יש היום לא מעט עובדים עצמאיים או שכירים שעובדים מהבית שמחליטים מידי פעם לשנות אוירה. לדוגמה עיצוב תמונות ומודעות בפוטושופ היום בעידן האינטרנט כשרוב התקשורת מתבצעת דרך הרשת אין שום סיבה להיות מקובע למקום אחד. אתם יכולים לקחת את הלפטופ וללכת לעבוד באיזה בית קפה, יכולים ללכת לחבר לעבוד ממנו ואפילו יכולים לטייל בחו"ל ולשלב עבודה עם הטיול.

 • חיסכון בזמן – מי לא מכיר את זה... קמים בבוקר, מתארגנים, מארגנים את הילדים ויוצאים מהבית. אז מתחילה לה הנסיעה למקום העבודה מה שיכול להיות נסיעה בפקקים, חיפוש מקום חנייה, עצבים ושריפת זמן מיותרת. בעבודה מהבית אין את כל זה, אתם לא חייבים להתארגן מעבר לצחצוח שיניים ולשתיית כוס קפה כי אתם לא הולכים לפגוש אף אחד, לא צריכים לבזבז זמן יקר על פקקים ועל חיפוש חנייה אלא פשוט מתיישבים לעבוד.

 • אין בוס על הראש – אומנם עבודה כעצמאיים מהבית היא עבודה מול לקוחות, ואלו יכולים להיות בוסים בפני עצמם. אך עבודה מהבית היא קודם כל ללא בוס אחד כזה שאתם עלולים לא להסתדר איתו. אתם אדונים לעצמכם ולזמן שלכם ואתם אלו שקובעים מתי לעבוד וכמה לעבוד וכן, אתם יכולים גם "לפטר" לקוחות שאתם לא רוצים לעבוד איתם.

 •  אפקטיביות – עבודה מהבית יכולה להיות אפקטיבית אם כי היא יכולה גם להיות מכשלה בעניין הזה וחשוב לשים לב לכך. במקום עבודה יש לא מעט הסחות דעת כמו כוס קפה עם חבר לעבודה, סמול טוק, ישיבות מיותרות ועוד לא מעט הפרעות ששורפות זמן יקר. בעבודה מהבית אין את כל אלו וניתן לנצל כל רגע במהלך שעות העבודה.

  עבודה מהבית

עבודה מהבית אם כן היא בעלת יתרונות רבים והיום בעידן המודרני מי שמאס בעבודה מחוץ לבית הן כשכיר והן כעצמאי יוכל לשנות את יומו בקלות. עבודה מהבית היא נוחה יותר, עם פחות הוצאות לעצמאיים, וכיפית הרבה יותר.

 

יתרונות וחסרונות של עבודה מהבית

אם פעם מישהו היה מספר לנו שהוא עובד מהבית, היינו מרימים גבה. היינו חושבים שאו שהוא משקר לנו או שהוא עובד במשהו שהוא לא ממש עבודה. הרי איך אפשר לעבוד מהבית? איך אפשר לנהל ככה עסק? אך היום יש לא מעט אנשים שעובדים מהבית בין אם הם שכירים ובעיקר אם הם עצמאיים. כשמדובר על שכירים, יש לא מעט מעסיקים שהבינו את היתרונות שיש לעבודה מהבית, יתרונות שהם בעיקר חיסכון בעלויות עבור המעסיק כמו נסיעות, אוכל ועלויות אחרות, ועצמאיים עובדים מהבית כי גם הם רוצים לחסוך את עלויות המשרד, רוצים לנהל את הזמן שלהם טוב יותר, להיות יותר עם המשפחה, ולחיות חיים נוחים יותר. הנה כמה יתרונות וחסרונות של עבודה מהבית שכדאי לקחת בחשבון
יתרונות וחסרונות של עבודה מהבית

יתרונות

 • נוחות – עבודה מהבית היא נוחה יותר מכיוון שלא צריך להתארגן בשביל לצאת מהבית וניתן מיד להתחיל לעבוד. העבודה יכולה להתבצע מכל חדר בבית בו ניתן לעבוד בשקט, כל חדר בו יש חיבור לאינטרנט או קליטה שלו.

 • להיות יותר עם המשפחה – עבודה מחוץ לבית דורשת בדרך כלל לא מעט שעות כאלו. יש כאלו שרואים את הילדים רק בסופי שבוע מה שלא יכול לקרות בעבודה מהבית. בעבודה מהבית מנהלים את הזמן ככה שניתן יהיה להיות יותר עם המשפחה, לא לפספס אירועים של הילדים ולא להיעדר ממפגשים חשובים

 • לחסוך זמן וכסף – עבודה מחוץ לבית יוצרת לא מעט בזבוז זמן. מספיק שיוצאים מהבית ונתקעים בפקק ואותו הדבר בחזרה הביתה, כבר נשרפות להן שעתיים או יותר. עבודה מחוץ לבית לעצמאים גם דורשת הוצאות כבדות לפעמים על שכירת משרד ותשלומים רבים אחרים.

 • להיות הבוס של עצמכם – כשעובדים מהבית אין בוס שמציק ומטרטר והעבודה מתבצעת בהתאם למה ואיך שאתם רוצים. יש אנשים שלא יכולים לסבול מרות של מנהל מעליהם וזה פתרון מצוין בשבילם.

  נוחות – עבודה מהבית היא נוחה יותר מכיוון שלא צריך

חסרונות

 • זמן עבודה – בעבודה מהבית יש קושי לעיתים לנהל את הזמן. יש כל כך הרבה מטלות בבית שכל פעם עושים עוד משהו עד שלא נשאר זמן לעבוד. כשעובדים מהבית השעות אומנם יכולות להיות גמישות יותר אך הן צריכות להיות מוגדרות.

 • פיתויים – כשעובדים מהבית יש לא מעט פיתויים. טלוויזיה, מקרר, הילד שרוצה שישחקו איתו ועוד פיתויים רבים אחרים. צריך לקבוע כללים נוקשים ולעמוד בהם בשביל שזה יעבוד.

 • הסביבה – בעיקר כשעובדים בשעות שהן לא שעות של מוסדות החינוך, זה די קשה לעבוד מהבית אלא אם כן חדר העבודה נמצא בבידוד משאר הבית.

לא לכל אחד מתאימה עבודה מהבית אך עדיין, יותר ויותר אנשים מוצאים בה את הפתרון המושלם עבורם. עבודה מהבית מצריכה משמעת עצמית ומי שיש לו אותה יוכל ליהנות מאיכות חיים טובה ולעבוד מתי שנוח לו.

 

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811