מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

איך לעצב בפוטושופ למתחילים הסברים חינם

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> מדריכים לעיצוב תמונות חינם בפוטושופ >> איך לעצב בפוטושופ למתחילים הסברים חינם

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

איך לעצב בפוטושופ למתחילים

התוכנה החזקה ביותר לעיצוב ושינוי תמונות היא ללא ספק תוכנת פוטושופ בה נעשה שימוש רחב היקף כיום בקרב מיליוני מעצבים, ציירים, צלמים ובעלי מקצוע אחרים. התוכנה נחשבת לכלי עבודה מרכזי ואם גם לכם יצא להכיר את התוכנה, וודאי הבחנתם בכך שהיא איננה אינטואיטיבית ומחייבת לימוד עקבי במטרה להפיק את המקסימום מיכולותיה. במדריך פוטושופ למתחילים לומדים כיצד לעשות שימוש בתוכנה בעזרת מרצים מנוסים מהתעשייה העוסקים בתחום העיצוב הגרפי.

קהלי יעד

במדריך פוטושופ למתחילים נלמד טכניקות שונות וכלים שיאפשרו לתלמידים לפתח יכולות יותר מתקדמות של עיצוב גרפי על מנת להתברג עם תום הלימודים, בשוק העבודה ולנצל את מרב יכולותיה של התוכנה בשימוש יומיומי. קהל היעד של הקורס פונה אל קשת רחבה של אנשים וביניהם גם צלמים שמעוניינים להפיק תמונות איכותיות ולערוך אותן לגרפיקה או לדפוס. באמצעות מתן שליטה על קומפוזיציה ותאורה בתוכנה, כל צלם יכול להתקדם כמה צעדים קדימה בתחום עיסוקו.
איך לעצב בפוטושופ אונליין הסברים בחינם

פוטושופ למעצבים ובעלי עסקים מקוונים

תוכנת פוטושופ משמשת את הרוב המוחלט של המעצבים. מדובר בעיצוב אתרים באמצעות פוטושופ, עיצוב לעיתונות ודפוס ועוד שורה ארוכה של תחומי עיצוב נוספים שנעזרים בצורה משמעותית ונרחבת בתוכנה שמהווה עבורם אמצעי בסיסי לעבודה בתחום. מדריך פוטושופ למתחילים פונה גם אל בעלי עסקים מקוונים שנדרשים להתעדכן תמיד ולשפר את רמת הגרפיקה באתר הבית. כל עבודה גרפית יכולה להסתכם בכמה מאות שקלים, ועל מנת לחסוך הוצאות אלו יכול בעל העסק להקדיש מעט מזמנו וללמוד את התוכנה.
PHOTOSHOP חובבי הציור

חובבי הציור

בנוסף לימודי התוכנה יכולים לשמש גם את כל מי שמעוניין לערוך תמונות ואיננו מגיע מהעולם של עיצוב. על ידי למידת התוכנה ניתן להכין מתנות מיוחדות לחתונה או לבר מצווה, כרטיסי ביקור ועוד מגוון מוצרים אחרים שנעזרים בגרפיקה מתקדמת. גם אם אתם חובבי ציור בלבד, אין ספק כי רכישת ידע ושליטה טובה בתוכנת פוטושופ היא השקעה משתלמת לטווח הארוך. מי שסיים לימודי פוטושופ מקצועיים יכול ליהנות מכמה אפשרויות תעסוקה כמו למשל להקים עסק עצמאי ולהתחיל לעצב עבודות גרפיות בצורה עצמאית.
לימודי פוטושופ מקצועיים יכול ליהנות מכמה אפשרויות

 
איך לעצב בפוטושופ הסברים חינם
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811