מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

איך לעצב חינם תמונות לפייסבוק עם תוכנות גרפיות

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי- פרוייקטים >> איך לעצב חינם תמונות לפייסבוק עם תוכנות גרפיות

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

איך לעצב חינם תמונות לפייסבוק עם תוכנות גרפיות

מספרת כלבים ממש חמודה נמצאת בסוף הרחוב, המספרה נותנת שירותי רחצה טיפוח ותספורות לכלבים וחתולים, יש בה גם המון מוצרים לכלב ולחתול ואוכל, הרבה לקוחות שמגיעים, יוצרים קשר טלפוני לברר פרטים, קובעים תור ומגיעים, המספרה היתה רוצה לפרסם ברבים את ליין האביזרים שלה לכלב ולחתול, רצועות בגדלים שונים, עצמות משחק, צעצועים שונים וכו', איך יעשו זאת בדרך המהירה והנוחה ביותר? ניתן לעשות זאת באמצעות שיווק בפייסבוק, כל תמונה מעוצבת בפוטושופ תוכל לעלות לדף פייסבוק עסקי בפוסט, צריך לוודא שכל תמונה שאתם מעוניינים שתעלה לדף הפייסבוק העסקי, תהיה מעוצבת ע"י פוטושופ.
 

צלמים או בעלי מקצוע אז איפה מתחילים את הצילומים?

כל לקוחה או לקוח שמגיעים עם הכלב או החתול שלהם, תשאלו לרשותם אם ניתן לצלם את הכלב או את החתול, לדף העסקי בפייסבוק ורק אם יש הסכמה, תוכלו לצלם את הכלב או החתול בתמונות יפות, אפשר קלוזאפים, אפשר לונגשוטים של כל הגוף, אפשר לתת להם עצם לכרסם, צלמו את המספרה, צלמו בתוך חדר האמבטיה, תהיה זו תמונה חמודה ביותר לצלם את הכלבים והחתולים עם כל הקצף שמצטבר להם מעל הראש. צלמו את האביזרים שרציתם בעיקר לפרסם, יש את הרצועות ויש את הצעצועים, כמובן, האוכל לכלבים וחתולים והקערות, צלמו כל חפץ שנראה לכם שיכול להועיל לשיווק של מספרת החיות שלכם.

כשמסיימים עם הצילומים הדבר הבא הוא להעלות אותם למחשב בתוך תיקייה מסודרת אחת ולהתחיל לפתוח אותן בתוכנת הפוטושופ, עם התוכנה שפותחת כל תמונה, תראו לאילו תיקונים התמונה זקוקה, אם מדובר בתיקונים של צבע, הכהייה או הבהרה, או שאולי אפילו מדובר בהוספת אלמנטים והחסרת אלמנטים, כל תיקון תמונה שנראה לכם שיכול להתאים לדף עסקי בפייסבוק שאליו אתם רוצים להעלות את התמונות המתוקנות. תוכלו להוסיף מסגרות יפות ולעצב אותן, אולי עם טקסטורה עדינה של רגליים וידיים של כלב או חתול, תוכלו לחתוך תמונה אחת ל – 2. תחשבו לעשות כל תיקון שעולה על רוחכם או עיצוב מתאים, בסוף כשתסיימו עם התיקונים של כל התמונות שאותן רציתם להעלות לדף הפייסבוק העסקי שלכם, תעלו פוסטים לפייסבוק.

בפוסט אתם יכולים להעלות תמונות שמפרסמות את המספרה, שייראו תמונות של הכלבים והחתולים ולקוחות מחייכים, ולצידו יכול להופיע פוסט נוסף של האביזרים לכלב ולחתול שאתם מוכרים, הצעצועים האוכל המיוחד, זה כדי שגולשים פייסבוק יבינו שאתם לא רק מספרה לכלבים ולחתולים אלא שיש לכם גם ציוד נלווה עבור הכלבים והחתולים. מולץ בחום ללמוד את תוכנת הפוטושופ, היא תעזור לכם לעצב תמונות יותר טובות מאי פעם, תחפשו במכללות שפזורות ברחבי הארץ ואולי במכללות לעיצוב וגרפיקה שמלמדות און ליין אחד על אחד עם מורה מנוסה.

 

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811