מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

איך לעצב תמונה בפוטושופ סדרת שיעורי וידאו חינם

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> איך לעצב תמונה בפוטושופ סדרת שיעורי וידאו חינם

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :איך לעצב תמונה בפוטושופ – סדרת שיעורים חינם.

למה בכלל צריך לעצב תמונה? לעיצוב תמונה יש מטרות שונות... זו יכולה להיות מטרה אישית או מטרה עסקית, יכולה להיות למטרת פרסום או סתם בשביל הכיף... סרטון זה כמו סרטונים רבים אחרים מבית מכללת סולו מסביר איך לעשות שימוש בתוכנה בצורה מושכלת, איך לנצל את הכלים השונים שהיא מציעה, ואיך להפיק ממנה את המרב. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה והוא מתאים הן למי שכבר שוחה בתחום והן למי שעוד עושה את צעדיו הראשונים בו. הוא לא דורש יידע קודם אלא אך ורק האזנה לנאמר בו וכמה שיותר תרגול. אם יש לכם מינימום של מוטיבציה אתם יכולים להיכנס לעולם מופלא -עולם הפוטושופ.

תחום בניית האתרים

חשבתם אולי על תחום בניית אתרים כמקצוע לעסוק בו? אם כן גם בשבילו תצטרכו ללמוד את תוכנת פוטושופ. בניית אתרים הוא מקצוע מבוקש מאוד בעיקר בעולם המתפתח של היום בו בכל יום מתווספים לרשת מיליוני דפים ועשרות אלפי אתרים חדשים. יש אין סוף ביקוש ויש אין סוף עבודה לבוני אתרים בין כשכירים ובין כעצמאיים. ולה צריך ללמוד את תכונת פוטושופ בשביל לעסוק בתחום? אם אתם רוצים גם לעצב אתרים אתם חייבים לעשות שימוש בתוכנה. אתר שלא יהיה עשיר מבחינה ויזואלית יהיה אתר שלא יצליח. אין מה לעשות, היום העין היא זו שקונה ואנו צריכים להציג לגולשים כמה שיותר חומר ויזואלי מעניין.

פוטושופ לצלמים

ולמה צלמים צריכים להכיר לעומק את התוכנה? כי צלמים עובדים עם תמונות כל היום. פעם, צילום היה נגמר יחד עם הקליק אך היום הצילום רק מתחיל לאחר הקליק. לתמונה יש עוד חיים שלמים לעבור עד שהיא תהיה מושלמת וזה אומר עבודה עליה באמצעות תוכנת פוטושופ. צלמים יכולים לשפר תמונות שלהם, יכולים לעבד ולתקן תמונות חשובות שהם צילמו ושהם לא רוצים לאבד... בנוסף הם יכולים להציע ללקוחות שלהם אלבומים מעוצבים, מה שתופס בעיקר אצל צלמי אירועים. תוספת השירות הזה גם תביא להם עוד עבודה וגם תאפשר להם להציע סל רחב יותר של מוצרים בהצעת המחיר מה שיגרום ליותר סגירות עבודה.

ללמוד פוטושופ במכללת סולו

מכללת סולו מציעה הן לצלמים, הן לאנשי פרסום ולכל איש מקצוע אחר וכמובן גם לאנשים שלא עוסקים בתחום אלא רוצים לשפר את התמונות שהם מצלמים, לימודים ברמה גבוהה אך בשיטה קצת אחרת... מכללת סולו מציעה לימודים אחד על אחד עם מורה פרטי דרך האינטרנט, שיטה שהוכיחה את עצמה פעם אחר פעם עם מאות בוגרים. כל מה שנדרש מהתלמיד הוא מחשב וחיבור לאינטרנט, והוא יכול להתחיל ללמוד. בסיום הלימודים הוא יקבל תעודה המעידה על הלימודים ובמהלך הלימודים הוא יכין תיק עבודות אותו הוא יוכל להראות לכל דורש.

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811