מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

איך לפרסם בפייסבוק

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> איך לפרסם בפייסבוק

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

איך לפרסם בפייסבוק

אם עוד לא פתחתם לעצמכם פרופיל אישי בפייסבוק, כדאי שכבר תעשו את זה. העולם היום סובב סביב האינטרנט והרשתות החברתיות ובראשן פייסבוק הן אלו שמובילות את דעת הקהל. פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה והפופולארית ביותר בעולם שמונה מעל למיליארד משתמשים ברחבי הגלובוס ומתוכם מעל ל-4 מיליון גולשים ישראלים. אם יש לכם עסק אתם חייבים לפרסם גם אותו בפייסבוק בכדי שהוא יגיע לכמה שיותר עיניים ועוד כאלו רלוונטיות. פרסום העסק בפייסבוק יאפשר לכם להגיע לקהל לקוחות פוטנציאליים גדול יותר ומשמעותי יותר, ובעיקר ממוקד יותר. אך איך לפרסם בפייסבוק? מהן האפשרויות? מסתבר שיש 2 כאלו...
איך לפרסם בפייסבוק

פתיחת דף עסקי ופעילות בו

פרסום העסק בפייסבוק מתחיל עם פתיחת דף עסקי ויצירת פעילות בו. הדף העסקי צריך כמובן להיות מעוצב ונעים לעין והוא יכלול פוסטים שלכם בתחום העסק שלכם. אלו יכולים להיות פוסטים אינפורמטיביים בהם אתם משתפים את הגולשים במידע חשוב, אלו יכולים להיות פוסטים שיווקיים עליכם ועל למה לקנות מכם, אלו יכולים להיות סרטונים מצחיקים או תמונות משעשעות שקשורות לתחום העניין של הגולשים שלכם, ויכולים להיות פוסטים מרגשים על לקוחות שחייהם השתנו מהרגע שהם רכשו את המוצר או השירות שלכם. אתם יכולים גם לעשות תחרויות נושאות פרסים או כל דבר אחר שנראה לכם שיסייע לעסק שלכם. העיקר שהוא יהיה פעיל ברשת החברתית והוא ייצור עניין.
רסום העסק בפייסבוק מתחיל עם פתיחת דף עסקי ויצירת פ

פרסום ממומן

פרסום ממומן כשמו כן הוא, פרסומות שמגיעות לגולשים רבים שמתעניינים בתחום העיסוק שלכם. על כל הקלקה על המודעה שלכם תשלמו, וככה הגולשים יוכלו להגיע לאתר שלכם, דף הנחיתה או לכל מקום אחר אליו תרצו שהם יגיעו. פרסום ממומן בפייסבוק הוא קודם כ פרסום ממוקד לגולשים ספציפיים מאוד על פי פרמטרים שונים כמו: מין, גיל, מקום מגורים, מצב סוציואקונומי, תחומי עניין ואחרים. פרסום ממומן בפייסבוק צריך להיות מקצועי בכדי שהוא יהיה יעיל והוא צריך לכלול גם תמונות שימשכו את העין. אך איך יוצרים פרסומות בפייסבוק שנראות מקצועיות גם ללא איש מקצוע? איך פותחים דף פייסבוק לעסק שיהיה מעוצב ומזמין? בשביל זה יש את פוטושופ!
איך פותחים דף פייסבוק לעסק

פוטושופ לעיצוב הפרסום בפייסבוק

אז איך לפרסם בפייסבוק? קודם כל להתחיל לעבוד עם פוטושופ. פוטושופ היא תוכנה לעיצוב ועריכת תמונות אך היא לא כמו שאר התוכנות שפותחו בשנים האחרונות אלא תוכנה מקצועית מאוד. עם פוטושופ תוכלו לעצב את תמונת הקאבר של הדף שלכם, תוכלו לעצב את תמונת הפרופיל, את תמונות הפוסטים שלכם וכמובן את התמונות בפרסומים שלכם. לימוד פוטושופ בצורה מעמיקה יאפשר לכם לעשות שימוש בעוד ועוד כלים ויאפשר לכם לעצב כל חומר שיווקי שתרצו. התוכנה קלה ללימוד ומצריכה רק השקעה של זמן ותרגול של התוכנה עוד ועוד עד שמגיעים לרמה מקצועית.
פוטושופ לעיצוב הפרסום בפייסבוק

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811