מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

איך מעצבים תמונות בפוטושופ בחינם

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי- טיפים >> איך מעצבים תמונות בפוטושופ בחינם

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

איך מעצבים תמונות בפוטושופ

באמצעות מדריכים מקצועיים ופשוטים ניתן כיום ללמוד כיצד להשתמש בתוכנת פוטושופ ולבצע באמצעותה אפקטים מורכבים יותר ומורכבים פחות. כל אדם מן השורה יכול לקבל ידע התחלתי ושימושי מאד באמצעות מדריכים אלו אשר מועברים בשפה העברית צעד אחר צעד. הם משלבים בתוכם כמה שיעורי וידאו בחינם עבור כל מי שמעוניין ללמוד או להיחשף אל העולם של עיצוב גרפי. תחום העיצוב נחשב כיום לבין התחומים הרווחיים ביותר בארץ הן למטרות קידום והן למטרות שיווק ברשתות החברתיות למיניהן.
טכניקות מקצועיות לעיבוד ועיצוב תמונות
הסרטונים השונים מסבירים מגוון רחב של טריקים ומעניקים שלל טכניקות מהירות לעיבוד תמונות וצילומים, הוספת מסגרות מעוטרות ועוד שורה ארוכה של טכניקות מקצועיות שכל מי שעוסק בתחום העיצוב של אלבומים דיגיטאליים מנסה כיום לשפר במסגרת יכולות העיצוב הנוכחיות. יצירת נפח בתמונות היא אחת השיטות לעבור עם תמונות. נפח זה יוצר תעלומה בקרב המתבונן וגורם לו לתהות כיצד הדברים שהוא רואה עובדים. בנוסף נלמדות טכניקות שונות בעיצוב שמאפשרות לכל מי שמביט בתמונה להרים גבה או לקבל מסר מאד ברור.
אפקטים בסיסיים
יצירת נפח בגרפיקה מאפשרת בנוסף למלא חללים ריקים בדף ומספקת תוצאה מרשימה מאד מבחינת העיצוב. לא מדובר בטכניקות מאד מסובכות, אולם יחד עם זאת הן מסוגלות לתרום בצורה משמעותית לכל אדם שמעונין להעביר מסר כזה או אחר או להכין איזשהו רקע לתמונה. הבלטה בתמונות היא טכניקה נוספת שנלמדת במסגרת הסרטונים, בה ניתן להבחין כיצד בוחרים אזור מסוים ואותו חותכים לאחר מכן לכדי שכבה חדשה. החיתוך מספק לנו אפשרות להעניק מגוון אפקטים בשכבה אחת ועדיין לשמור על שכבת המקור בשלמותה.
איך מעצבים תמונות בפוטושופ הסברים
טכניקת השכבות
טכניקת השכבות מאפשרת לנו למעשה לגזור חלק מן התמונה כאשר שכבת המקור שעליה אנו עובדים נותרת בעינה. תוכנת פוטושופ היא ללא ספק אחת התוכנות המניפולטיביות ביותר שבה נהוג כיום לעצב תמונות ולהעביר מסרים מכל סוג ובכל צורה שרק נרצה. טכניקת השכבות מאפשרת לנו לגזור אלמנטים מסוימים כאמור כאשר בפועל אלמנטים אלו נותרים ואינם נמחקים. מי שמבין בשכבות יראה בסרטונים כי ישנו קישור ליד המסכה אשר מגיע בצורה אוטומטית ברגע שימוש בשכבה עם מסיכה. בהקלקה על קישור זה ניתן לעבור פעם אחת על המסכה ובפעם השנייה לעבוד על השכבה.


פוטושופ מדריכים לעיצוב תמונות חינם פוטושופ אונליין מדריכי לימוד והסברים photoshop תמונות לדוגמה הסברים חינם photoshop תמונות  photoshop תמונות  photoshop פייסבוק photoshop אונליין עיצוב תמונות פוטושופ מדריכים למתקדמים פוטושופ מדריכים למתחילים photoshop מדריך מדהים!!  ספר פוטושופ Photoshop צעד אחר צעד עם אפקטים לעיצו ספר פוטושופ Photoshop צעד אחר צעד אונליין להורדה ספר פוטושופ אפקטים לעיצוב תמונות
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811