מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

איך עושים הכל כדי לדעת לעצב באנרים בחינם ברשתות חברתיות

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי- טיפים >> איך עושים הכל כדי לדעת לעצב באנרים בחינם ברשתות חברתיות

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

פרסום בפייסבוק איך עושים הכל כדי לדעת לעצב באנרים בחינם ברשתות חברתיות.

חברה שמתעסקת במכירה ושיווק של מוצרי אלקטרוניקה ניידים כגון סמארטפונים מכל הסוגים. טאבלטים. אביזרים נלווים מטענים וסוללות. יש מאחוריה גם מעבדת תיקונים עם טכנאים מעולים שיודעים לתקן את הבעיות שלקוחות מעוללים למכשירים שלהם. בעל החנות היה רוצה לפרסם יותר את העסק שלו ושיהיו יותר לקוחות שיעברו וירכשו אצלו. יש לו גם אתר אינטרנט עם חנות מקוונת ללא תנועה רבה. אפשר לפרסם באמצעות הפייסבוק. חשוב לדעת פוטושופ לשם כך.
 

מה צריך לעשות כדי לפרסם בפייסבוק בחינם, איך עיצוב מודעה יעזור בפוטושופ יעזור?

דבר ראשון. תצטרך תמונות והרבה מהן אם עדיין אין לך. צלם את החנות. צלם את המוצרים. צלם את הלקוחות שבאים ורוכשים. צלם את הקופה. צלם אפילו טלפונים סלולאריים שמוציאים מהם סוללה ומחזירים. אתה יכול לצלם כל דבר שנראה לך שיכול לתת פרסום טוב לאתר שלך או לחנות שלך, לאחר שתסיים לצלם את התמונות הטובות וברזולוציה גבוהה כדי שהתמונה לא תיפגע בעריכתה. תעלה את כל התמונות שצילמת למחשב שלך בתוך תיקייה ייחודית ואח"כ פתח את התמונות בתוכנת פוטושופ, התוכנה הכי מדהימה למשימות של עיבוד ועיצוב תמונה באיכות ובקלות. כדי שתוכל ליצור מודעה מדהימה, פתח את אחד התמונות, תראה אם יש צורך לבצע עליהן תיקונים, שינויים בצבע, או באלמנטים השונים, לאחר מכן תתחיל להוסיף לה מסגרות, כתב יפה, בפוטושופ יש סוגי כתב רבים שמהם ניתן לבחור.

כשתתחיל להוסיף מסגרות תוכל גם להוסיף טקסטורות שונות שתוכל ליצור אפילו לבד. תעצב כל תמונה כאוות נפשך, אל תשכח שלפייסבוק יש גדלים מסויימים שאיתם הוא עובד, אז חשוב שחלק מהתמונות שתרצה להעלות לדף פייסבוק העסקי שלך יהיו מותאמים לגדלים המבוקשים, בפוטושופ תוכל לעשות זאת כמובן, יש בכל דף עסקי, תמונה ראשית וגדולה, שמה הדר הגודל הוא 851X315 פיקסלים, התמונה הזו תמוקם בראש דף פייסבוק העסקי שלך. לאחר מכן יש את הפוסטים שאתה יכול להעלות בחינם, פשוט להוסיף תמונה יפה מעוצבת בפוטושופ להוסיף טקסט ולהעלות.

משסיימת לעצב את כל התמונות שרצית בפוטושופ והעלית את ההדר לדף פייסבוק העסקי, אתה יכול גם להעלות בחינם מודעות שונות, שמצביעות על מבצעים טובים, או על מוצר חדש שהגיע לשוק, הגדלים גם הינם קבועים יש מודעות בגודל 403X403 פיקסלים יש מודעות סטטוס ענקיות בגודל של 843X385 פיקסלים, זכור כשאתה בונה מודעה כזו, ייראו אותה כל גולשי פייסבוק שנכנסים לדף הפייסבוק שלך, אז חשוב שתראה טוב, שהתמונה תראה טוב, תוסיף תוכן שיווקי טוב לפוסט עם המודעה, וכמובן אל תשכח לתת כמה מילים על החנות מיקומה וקישור לאתר, גולשי פייסבוק שייקראו את הפוסט שלך, אם יאהבו אותו יעשו לייק ואולי אפילו ייכנסו לאתר או יבקרו בחנות.

נסו לבדוק לגבי לימודי פוטושופ במכללות ברחבי הארץ ואף בלימודי און ליין ממהבית אחד על אחד עם מורה מקצועי

 

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811