מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

הדפסת תמונות על קנבס

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> הדפסת תמונות על קנבס

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

הדפסת תמונות על קנבס

הקנבס נכנס לחיינו בשנים האחרונות. ניתן לראות אותו בכול מקום עם תמונות שמככבות עליו והוא מרשים ואותנטי מה שנותן לו את מקומו המכובד. הדפסת תמונות על קנבס היא מתנה מרשימה, מתנה מעניינת ואיכותית כזו שכיף לקבל וגם כיף לתת. אם אתם רוצים להדפיס תמונות על קנבס אתם צריכים לדעת קודם כל לעבוד עליהן, לתקן אותן, לעצב אותן, ולהוסיף להן אפקטים מרשימים בכדי שתוכלו להדפיס אותן. איך אתם מכינים את התמונות? עם פוטושופ כמובן, תוכנת עריכת התמונות המתקדמת ביותר בעולם. עם פוטושופ תוכלו לקחת כל תמונה שלכם ולהפוך אותה ליצירת אומנות של ממש.
הדפסת תמונות על קנבס

פוטושופ מבית אדובי...

אז מה היא בכלל תוכנת פוטושופ? איך היא יכולה לסייע לנו להכין תמונות על בד קנבס? ובכלל, מה הייחודיות שלה על פני תוכנות עריכה אחרות? תוכנת פוטושופ היא תוכנה שפותחה על ידי חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה המתקדמת ביותר בעולם. החברה משקיעה משאבים רבים בפיתוח התוכנה עוד ועוד ומשחררת גרסאות חדשות אחת לתקופה. כל גרסה כזו כוללת עוד שיפורים ועוד כלים שניתן לעשות בהם שימוש. פוטושופ היא תוכנה בה ניתן לעצב כל תמונה, לשפר אותה ולערוך אותה. פוטושופ היא תוכנה שעולה בעשרות מונים על כל תוכנת עריכה אחרת בעיקר בגלל מגוון הכלים הרחב שהיא מספקת. פוטושופ היא התוכנה המתקדמת ביותר בעולם לגרפיקה, עריכה ועיצוב של תמונה.
מה היא בכלל תוכנת פוטושופ

עבודה בשכבות.

פוטושופ היא תוכנה ייחודית על פני תוכנות אחרות גם בגלל הכלים הרבים שהיא מציעה למשתמשים אך לא רק. פוטושופ היא תוכנה שהעבודה בה מתקיימת בשכבות מה שאומר שניתן להוסיף עוד ועוד שכבות ולעבוד עליהן, ובסופו של דבר לאחד את כולן ביחד ולהפיק את התוצאה. כך אם ישנה טעות כלשהיא במהלך העבודה לא צריך להתחיל מהתחלה אלא מקסימום מוחקים את השכבה בה נעשתה הטעות. אם מקבילים את זה לעולם הפיזי, שכבות הן כמו שקפים שמונחים האחד על שני ועל כל אחד מהם מצויר משהו, ובסופו של דבר כשמאחדים את כולם מתקבלת תוצאה אחת, ואם יש בעיה עם אחד השקפים פשוט מחליפים אותו.
שכבות בפוטושופ עבודה

לעבוד עם פוטושופ וליהנות מכל רגע

אם אתם רוצים לעשות הדפסת תמונות על קנבס, פוטושופ היא התוכנה אותה אתם צריכים. מעבר לכך שהיא תוכנה שמביאה תוצרים מרשימים היא גם תוכנה שכיף מאוד לעבוד איתה. במהלך העבודה עמה מתגלים כל הזמן עוד ועוד כלים ואפקטים שונים שהיא מספקת, וכמה שיותר נוברים בה עמוק מצליחים לייצר תוצאות מיוחדות יותר. לא לחינם היא תוכנת הבחירה של מעצבים גרפיים, צלמים ואנשי מקצוע אחרים. היא התוכנה המובילה בעולם לעיבוד תמונות ועריכה שלהן. אם עוד לא התנסיתם בתוכנת פוטושופ זה בדיוק הזמן לעשות את זה וליהנות מכל רגע בעבודה.
הדפסת תמונות על קנבס

 

 

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811