מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

הדרכה חינם אפקט פיצוצים בתמונות מדריך לימוד פוטושופ פיצוץ מתמונה למתחילים בעברית

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> הדרכה חינם אפקט פיצוצים בתמונות מדריך לימוד פוטושופ פיצוץ מתמונה למתחילים בעברית

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

אפקט פיצוצים בתמונות- מדריך ללימוד פוטושופ

מכללת סולו לימודי עיצוב גרפי און ליין מאפשרת כיום לכל אדם שמעוניין להעמיק את ידיעותיו בתחום העיצוב גרפי, גרפיקה ממוחשבות ותוכנות לעיבוד ועריכת תמונות, לעשות זאת בצורה האפקטיבית והמקצועית ביותר. הלימודים נעשים מהבית דרך חיבור המחשב של התלמיד אל זה של המורה, וכוללים פגישות לימוד פרטניות בלבד. ישנם לא מעט יתרונות לשיטת הלימודים הפרטית של אחד על אחד שנובעים מכך שהמורה יכול להקדיש את כול כולו אל התלמיד ולהסביר לו במידת הצורך את הנושאים שבהם הוא יותר מתקשה.

מה לומדים בסרטון הנוכחי ולמי הוא מתאים?

בסרטון הבא ננסה ללמוד כיצד לבצע טריקים בצורה של אפקט פיצוצים על תמונות בתוכנת פוטושופ. הסרטון מתאים יותר למתקדמים ולאנשים שעבדו בעברם עם תוכנת פוטושופ וצברו ידע בסיסי באשר לתפעולה. כמובן שניתן ללמוד אודות טריקים אלו גם ללא ידע קודם בתחום, אך לשם כך רצוי לצפות בסרטונים נוספים שמצויים באתר הבית של מכללת סולו ומיועדים עבור מי שמגיע לתחום ללא שום רקע וניסיון קודם. המטרה של הסרטון היא לקחת תמונה ולגרום לה למעשה להתפוצץ.

התחלת התהליך

בתחילה ניצור שכבה חדשה של התמונה ואז יש לנו שתי תמונות. על שתי תמונות אלו נפעיל מסיכות. נתחיל עם השכבה העליונה ועליה ניצור מריחה באמצעות הכלי הייעודי לכך בתוכנה. נמרח בתחילה רק צד אחד, ולאחר מכן ניתן גם למרוח את התמונה בצדיה הנוספים, המטרה היא לגרום לפיצוץ בסופו של דבר. על התוצאה שהתקבלה נפעיל עוד מסיכה. ניצור מסיכה גם לשכבה שנמצאת מתחת לשכבה של התמונה המרוחה. לאחר מכן נלך אל המברשות ונבחר במברשת נקודות או פיזור ונתחיל למחוק כל מיני חלקים בתמונה העליונה הראשונה. ניתן כמובן לבחור במרשות אחרות, הכול עניין של ניסוי וטעייה בתוכנת פוטושופ.
ללמוד עם מכללת סולו
בסוף הסרטון תוכלו לראות כי התוצאה הסופית שהתקבלה מייצרת עניין רב. באתר הבית ניתן לצפות במגוון רחב ונוסף של סרטונים והדרכות מקצועיות המועברים על ידי מיטב המומחים בעולם העיצוב הגרפי והגרפיקה הממוחשבת. ניתן כמובן להתחיל בלמידת קורס מקצועי עם מורה פרטי און ליין. 


 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811