מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

הכל על תוכנה לעיצוב תמונה. ללמוד מהבית

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> הכל על תוכנה לעיצוב תמונה. ללמוד מהבית

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

תוכנה לעיצוב תמונה.

 לכל אחד מאתנו וודאי יש אוסף של תמונות שצולמו כמזכרת מאירועים שונים כגון ימי הולדת, בר או בת מצווה, חגים, חתונה, ברית מילה או בריתה, חתונה, טיול מעניין ומרתק ועוד.
כיום בעזרת עולם האינטרנט - אפשר להראות את התמונות להרבה אנשים בו זמנית בצורה פשוטה וקלה (בעזרת דואר אלקטרוני, העלאה של התמונה או התמונות לרשתות חברתיות, בניית אתר אישי בו אפשר לפרסם תמונות).
אוסף התמונות שיש לכל אחד מאתנו מכיל תמונות מתקופות שונות או תמונות שצולמו בתנאי תאורה שונים ולכן תמונה אחת נראית שונה מהאחרת, ובכלל, בתור מצטלמים או מצלמים - הרי שיהיה לנו חשוב שהתמונות יראו טוב או שנראה טוב בתמונה שצולמה, ובמידה והתמונה בכל זאת דורשת תיקונים (הסרת עיניים אדומות וכו') צריך לתקן זאת וכיום אפשר לעשות זאת לבד ללא צורך בפניה לגורם מקצועי לעשות זאת.
ישנן תוכנות רבות הנותנות מענה לכל הקשור בעיצוב ועיבוד של תמונות, התוכנה הבולטת בתחום זה היא תוכנת הפוטושופ Photoshop, לתוכנה מגוון כלים לצורך עיבוד ועריכה של תמונות תיקון של חלקים שאינם נראים בצורה תקינה בתמונה, אפשר להסיר קטמים או קמטים, למזג מספר תמונות יחדיו, להסיר או לטשטש חלקים בתמונות ועוד, לתוכנה המון אפקטים מיוחדים, בעזרת תוכנה זו ניתן לעשות עבודות עיבוד ועריכה של תמונות ולקבל תוצאות מקצועיות ומרשימות מאוד.

ספר תמונות מעוצב.

יצירת ספר תמונות מעוצב זו מזכרת לאורך זמן שהכנתו היא מהנה ויצירתית שלובה בזיכרונות שכעת יחד עם הספר המעוצב יוצגו יפה ובאופן מיוחד.
להכנת דפי ספר התמונות יש צורך להיעזר בתוכנה היכולה לעשות זאת.
ישנה תוכנה לעיצוב תמונות גרפית ששמה פוטושופ Photoshop שבעזרת תוכנה זו ניתן להכין את עמודי ספר התמונות וגם לעצב ולערוך את התמונות שיהיו בכל עמוד, לשלב מלל - טקסט שיתאר כל תמונה, ניתן לשים מספר תמונות בעמוד אחד, אפשר לשלב אפקטים לכל תמונה וטקסט, לשלב צורות או את התמונות לשים בתוך צורות (כגון צורת לב ועוד).
אכן תוכנה מקצועית המאפשרת הגעה לתוצאות יפות ומרשימות ביותר, התוכנה קלה להבנה ושימוש וקיימת גם בשפה העברית, בתוכנה משתמשים אנשי מקצוע כגון: מעצבים גרפים, צלמים, מעצבים ועוד אנשי מקצוע אחרים, והן אנשים שבחרו ללמוד תוכנה זו מתוך עניין בעיצוב ללא קשר למקצוע כי אם תחביב.
.

עיצוב אלבומים

לימוד פוטושופ

עיצוב אלבומים

עיצוב אלבומים
עיצוב אלבומים
עיצוב אלבומים
עיצוב אלבומים


עיצוב אלבומים
עיצוב אלבומים

עיצוב אלבומים

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811