מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

הסבר איך להכהות תמונות בפוטושופ

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> הסבר איך להכהות תמונות בפוטושופ

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

איך לעצב תמונה בפוטושופ- סדרת שיעורי וידאו בחינם

אחד הנושאים החשובים ביותר במסגרת לימודי התוכנה פוטושופ הוא הדרכה. רוב האנשים שמסתדרים עם תוכנת פוטושופ ואף חושבים שניתן להבינה בפשטות ובקלות, הם כאלה שכבר צברו ידע בתוכנה ולמד את יסודותיה בצורה מסודרת ויסודית ותרגלו אותה לאחר מכן. אם נפנה את השאלה מה הכי חשוב בלימודי התוכנה, כלפי אנשים אלו, סביר להניח כי הם יאמרו כי ההדרכה משחקת את התפקיד החשוב והבולט ביותר. הדרכת התוכנה בצורה נכונה תוכל להציג בפניכם את הבסיסי הטוב להבנה וליכולת לעשת שימוש בתוכנה על פי הצרכים שלכם.

מה החשיבות של הדרכת פוטושופ?

הדרכת פוטושופ לעיצוב תמונות או עריכה ועיבוד של תמונות היא מבין הדברים המכריעים ביותר לגבי ההצלחה מחד או הכישלון מאידך בהמשך ההתקדמות בעולם העיצוב הגרפי והשרטוט. אנשים רבים כבר למעלה משנים מעוניינים להתחיל להתמקצע בעולם העיצוב הגרפי ויודעים היטב כי שום מקום לא יסתכל לעברם או יטרח לעיין בקורות החיים שלהם ללא שליטה או הפגנת בקיאות בתוכנת העיצוב החשובה ביותר- פוטושופ. גם אנשים שכבר עובדים בתחום, במשרדי עיצוב ופרסום, נדרשים לא אחת לשלוט בתוכנת פוטושופ ולהעמיק את ידיעותיהם בה.

בדיקת הכשרתו והידע המקצועי של המדריך

ישנו משקל רב למדריך עצמו שמעביר הדרכה בתוכנת פוטושופ. כל מדריך שאיננו מיומן דיו בהעברה יסודית של תכני הלימוד הנדרשים, או שאין ברשותו גישה טבעית להדרכה, סביר להניח יגרום לתלמידיו לחוות קשיים לא מבוטלים במסגרת לימודי פוטושופ. מכאן חשוב מאד לוודא כי המדריך עבר הכשרה נכונה ובקיא לגמרי בתוכנת פוטושופ. אנו נתקלים לא אחת בפרסומים של אנשים שמעבירים הדרכות בתוכנה, ולאחר שבחרנו לשכור את שירותיהם, מתגלה לנו כי מדובר כאן בסטודנט למחשבים שמעביר הדרכות לא רק בתוכנת פוטושופ אלא במגוון נושאים נוספים. 
במקרים אלו ההדרכה לא תהייה מספקת והנכונה ביותר עבורכם. יש לבדוק מקרוב מי מעביר את ההדרכה, מה ההכשרה שקיבל והאם ביכולתו ללמד אך ורק תוכנות גרפיקה שקשורות לעולם העיצוב או שהוא מעביר שלל תוכנות לא קשורות לעיצוב בהכרח, שאחת מהן היא תוכנת פוטושופ.  

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811