מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

הסבר חינם איך להאיר תמונות חשוכות בפוטושופ

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> הסבר חינם איך להאיר תמונות חשוכות בפוטושופ

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

איך להאיר תמונות חשוכות בפוטושופ?

פוטושופ היא תוכנה מדהימה עם אין סוף כלים שימושיים, אפשרויות רבות ואפקטים מדהימים. אם הגעתם לסרטון זה סביר להניח שאתם צלמים או אנשי עיצוב גרפי, או סתם אנשים שרוצים לדעת איך להאיר תמונות חשוכות ואיך לעשות את זה נכון. בסרטון זה תלמדו צעד אחר צעד איך לעשות את הדברים, איך לקחת תמונה שנמצאת במצב גרוע ואין הרבה מה לעשות איתה ולהפוך אותה לתמונה בהירה ואיכותית. הסרטון מצריך מכם אך ורק צפייה בו ותרגול של הנלמד והוא מועבר בצורה שמתאימה לכל רמה שהיא בין אם אתם חובבנים או חסרי רקע ובין אם אתם כבר מכירים את התוכנה.

מחושך לאור...

זו יכולה להיות תמונה שצילמתם בערב ויכולה להיות תמונה שצילמתם בצל, תמונה שצילמתם באור השמש אך עם חלקים חשוכים או כל תמונה שצולמה בתנאי ראות לקויה. היא יכולה להיות תמונה שחשובה לכם מאוד ואתם לא רוצים לאבד אותה רק בגלל שהיא לא יצאה מספיק מוארת והיא יכולה גם להיות תמונה בעלת משמעות רבה שאיבוד שלה יגרום לכם אפילו עוגמת נפש רבה. אין סיבה לוותר על שום תמונה ואין צורך להשמיד תמונה כזו. עם פוטושופ תוכלו להאיר את התמונה עד שלא ניתן יהיה להרגיש איך היא היתה בעבר ואיך היא עכשיו. עם פוטושופ תוכלו לקחת אותה כמו שהיא ולשפר את מצבה בצורה דרמטית. הסרטון שלפניכם יוכל לסייע לכם ויחד עם חומר נוסף תוכלו לעשות את זה בפשטות פעם אחר פעם.

ללמוד פוטושופ מהבית

כבר מזמן שאתם רוצים ללמוד את התוכנה אבל אתם לא מוצאים את הזמן לעשות את זה. יש לכם אין סוף מטלות בנוסף למקום העבודה שלכם ואתם לא רואים אופציה איך ללו"ז הצפוף שלכם תוכלו להוסיף גם יציאה מהבית או מוקדם מהעבודה לכמה שעות פעמיים בשבוע. בדיוק בשביל זה יש את האופציה של לימודים מהבית בשיטת אחד על אחד, לימודים עם מורה פרטי דרך האינטרנט שיכולים להיות בדיוק מה שאתם צריכים בשביל לעשות את הקורס הזה כמו גם קורסים אחרים בתוכנות עיצוב. איפה אפשר לעשות את הקורס? במכללת סולו – המכללה המובילה בישראל לעיצוב גרפי.

למה ללמוד דווקא גרפיקה ממוחשבת  במכללת סולו?

כי מאות בוגרים שלמדו את תוכנת פוטושופ ברמה גבוהה כמו גם רבים אחרים שלמדו תוכנות גרפיקה אחרות כמו אינדיזיין, אילוסטרייטור, פלאש, דרימוויבר ואחרות לא טועים. במכללת סולו לוקחים כל תלמיד ברצינות ונותנים לו את תשומת הלב המקסימלית אותה הוא צריך. במכללת סולו התלמיד והמורה מחליטים מתי הזמן הטוב ביותר ללמוד כך שלא צריך להפסיד כלום ולא צריך לשנות את הלו"ז. במכללת סולו אתם צריכים רק מחשב וחיבור לאינטרנט בשביל ללמוד, ותוכלו בקצב שלכם ללמוד את התוכנות הללו.

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811