מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

הסבר חינם איך לחתוך תמונות בפוטושופ CS6 מדריך למתחילים

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> הסבר חינם איך לחתוך תמונות בפוטושופ CS6 מדריך למתחילים

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

הסבר חינם איך לחתוך תמונות בפוטושופ CS6 למתחילים

תוכנת פוטושופ היא תוכנה מדהימה, הן למי שעוסק בגרפיקה כמקצוע והן למי שרוצה לעשות דברים יפים עם התוכנה הזו סתם כחובבן. בין אם אתה או את עושים שימוש בתוכנה כחובבנים ובין אם אתם מתחילים ונכנסים לעולם הגרפיקה, תוכנת פוטושופ וספציפית כלי החיתוך הם משהו שאתם צריכים ללמוד. בסרטון זה תוכלו לצפות בהסבר איך עושים שימוש בכלי החיתוך, ולמה הוא מתאים, איך מנצלים אותו לטובתנו ואיך הוא משתלב בעבודת הגרפיקה. הסרטון הינו פשוט וברור לביצוע וכל מה שצריך לעשות הוא לצפות בו ולעקוב אחר ההסברים, כמו גם לתרגל את הנאמר בו כמה שניתן. בסופו של דבר הוא מרחיב את הידע והוא מאפשר לבצע פעולות שונות בתוכנה.

מהו כלי החיתוך?

כלי החיתוך בתוכנת פוטושופ כשמו כן הוא, כלי המאפשר לחתוך תמונות. את החיתוך ניתן לבצע באופן יחסי לגודל התמונה כך שחלקים סימטריים מהשוליים שלה ייחתכו, וניתן לעשות בו שימוש בשביל לחתוך חלקים מאוד ספציפיים מן התמונה כך לדוגמא דמות מסויימת שצריך לחתוך מתמונה בשביל לעשות בה שימוש בגרפיקה מסויימת, וכך לדוגמא רקע של תמונה בשביל לעשות בו שימוש כרקע לתמונה אחרת. מי עושה שימוש בכלי זה? כל מי שעוסק בתמונות, בין אם הוא מעצב גרפי שצריך את כלי זה למטרות שהזכרנו עכשיו, ובין אם זה צלם שרוצה לחתוך מתמונות חלקים מיותרים שנכנסו לפריים, ובין אם זה חובבן העוסק בצילום ורוצה לשפר את התמונות שלו

מה היא תוכנת פוטושופ?

תוכנת פוטושופ היא התוכנה הפופולארית ביותר בעולם לעריכת תמונות. התוכנה היא פרי פיתוחה של חברת אדובי, אשר פיתחה לא מעט תוכנות גרפיקה, וביניהן: אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש, דרימוויבר וכמובן פוטושופ המדוברת כאן. תוכנת פוטושופ משמשת צלמים, גרפיקאים וכל מי שעוסק בצילום ועיצוב מכל כיוון שהוא, ושימוש נכון בה יכול לעשות פלאים. התוכנה משתדרגת בכל שנה ושנה ומי שרוצה לדעת לעשות בה שימוש נכון חייב לעקוב אחרי השינויים והשדרוגים שנכנסים בכל גרסה בה.
לימוד סרטון זה כמו גם סרטונים אחרים, מהווה אומנם נקודה אחת בים הכלים שמציעה התוכנה, אך אם אתם מתחילים בתחום אתם חייבים בין השאר להכיר את הכלי הזה.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811