מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

הסבר תיקון תמונה מטושטשת בפוטושופ מדריך איך לתקן תמונה דיגיטלית

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> הסבר תיקון תמונה מטושטשת בפוטושופ מדריך איך לתקן תמונה דיגיטלית

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :


תיקון תמונה מטושטשת בפוטושופ

פוטושופ היא תוכנת גרפיקה ממוחשבת הנחשבת בשנים האחרונות לבין התוכנות הפופולאריות והשימושיות ביותר. זוהי גם הסיבה המרכזית למעשה לחיוניות ולרמת הביקוש הגבוהה ללמוד את התוכנה במסגרת קורס מקיף ומקצועי. קהל היעד ללימודי התוכנה הוא רחב ומגוון מאחר והלימודים יכולים להתאים לקשת רחבה של אוכלוסייה עם צרכים שונים ומגוונים. קורס פוטושופ יכול למשל לעזור בצורה משמעותית לכל אדם שעוסק ברמה המקצועית בעולם העיצוב הממוחשב ומבקש להעמיק את ידיעותיו או לרכוש יד משלים בתחומו.

קורס פוטושופ

לימודי פוטושופ יכולים גם לתרום רבות למי שלא בקיא במיוחד בתוכנות הגרפיקה הממוחשבות וברצונו בסך הכול לערוך מספר תמונות שצולמו על ידי מצלמתו הביתית. החיוניות של קורס פוטושופ כאמור היא רבה לנוכח החשיבות של יתר תוכנות הגרפיקה. השאלה היא מדוע דווקא פוטושופ ולא תוכנות גרפיקה אחרות דוגמת אילוסטרייטור ואינדיזיין, היא הנפוצה והפופולאריות ביותר כיום. בכל הנושא של עיצוב גרפי ועריכת תמונות, פוטושופ היא ללא ספק התוכנה השימושית ביותר, מאחר שהיא ניתנת ללמידה יחסית פשוטה. 
קהלי יעד
כתוצאה מכך, ניתן באמצעות פוטושופ לערוך תמונות לא רק בצורה איכותית ומרשימה ביותר אלא גם בצורה מידית ומהירה. קבל היעד של לימודי התוכנה איננו מסתכם אך ורק באנשי מקצוע שעוסקים בתחום הצילום הדיגיטאלי או עיצוב גרפי. הלימודים יכולים גם להתאים עבור החובבנים שבינינו, מאחר והכלים הרחבים והיעילים שהלימודים מספקים עבור כל מי שמבקש לערוך תמונות ברמה המקצועית והגבוהה ביותר, הם הבסיס לתחילת העבודה עם התוכנה. אם אתם מהססים ועדיין לא בטוחים לגבי למידת התוכנה, הנה כמה נקודות למחשבה.

נקודות למחשבה

קורס פוטושופ מאפשר לתלמידים להבין כיצד לשפץ ולתקן תמונות מטושטשות או ישנות בצורה מהירה וקלה ולהגיע לאחר מכן לתוצאות אידיאליות. פוטושופ היא למעשה חלופה מצוינת למעבדות הצילום, שבעבר נדרשו כדי לבצע תיקונים של תמונות קרועות, מוכתמות או כל שתמונה אחר שניזוקה במרוצת השנים. הלימודים יאפשרו לתלמידים בנוסף לשלב בין גרפיקה לטקסטים באופן מקצועי ואומנותי. זאת יכול לעזור משמעותית במסגרת הצורך להכין למשל כרטיסי ביקור, מודעות, חולצות עם הדפסים מסוימים וכן הלאה. 


 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811