מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

הפיכת תמונה לציור חינם

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> הפיכת תמונה לציור חינם


דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

הפיכת תמונה לציור חינם

 

תמונות נמצאות סביבנו כל הזמן, ואין מי שלא מצלם לפחות פעם ביום בין אם זה באמצעות המכשיר הנייד ובין אם זה באמצעות מצלמה דיגיטלי. אם בעבר צילום היה סוף פסוק מבחינת התמונה וכל מה שהיה אפשר לעשות אתה היה לפתח אותה, הרי שהיום המצב שונה לגמרי. היום ניתן לעשות לא מעט מניפולציות עם תמונות ולמעשה לשנות אותן מן הקצה אל הקצה. היום אפשר לקחת תמונה ולעבוד עליה ולשנות אותה לגמרי כך שיהיה קשה להיזכר איך היא הייתה נראית בהתחלה. יש לא מעט תוכנות ואפליקציות שמסייעות לעבד תמונות ולערוך אותן כפי שאנו רוצים אך אחת החשובות שבהן היא תוכנת אילוסטרייטור, תוכנה אשר באמצעותה ניתן בין השאר לבצע הפיכת תמונה לציור חינם.

קצת על אילוסטרייטור...

אילוסטרייטור היא תוכנה שקיימת לא מעט שנים, היא תוכנה מבית חברת אדובי והיא אחות תוכנות אינדיזיין, דרימוויבר, פלאש וכמובן פוטושופ. אילוסטרייטור היא תוכנה שאותה כל מעצב גרפי חייב להכיר, תוכנה עמה ניתן בין השאר לצייר. אנשי מקצוע כמו קריקטוריסטים שבעבר היו עושים את עבודתם ידנית בלבד ימצאו בה תוכנה שימושית מאוד עבורם והם יוכלו להמשיך עם האומנות שלהם רק ברמה גבוהה יותר. אילוסטרייטור היא תוכנה שעושים בה שימוש ליצירת לוגואים, תלת ממד ולא מעט גרפיקות אחרות, תוכנה איכותית אותה ניתן ללמוד די בקלות עם מעט השקעה.
קצת על אילוסטרייטור

חברת אדובי

חברת אדובי אם כן היא החברה שעומדת מאחורי תוכנת אילוסטרייטור כמו גם פוטושופ ואחרות. חברת אדובי היא חברה אשר שמה לעצמה למטרה להנגיש את תוכנות הגרפיקה שלה לכל אחד ולכן היא מאפשרת לעשות בהן שימוש בכמה אופנים. היא מאפשרת כמובן להוריד את התוכנות שלה לדסקטופ, היא פיתחה לחלק מהתוכנות שלה אפליקציה ייעודית לנייד מה שאומר שניתן לעבוד על תמונות כבר ישירות מהסמארטפון, והיא מאפשרת לעבוד עם חלק מהתוכנות שלה און ליין מה שאומר באתר הייעודי בלי להוריד את התוכנה. זה מאפשר לעבוד מכל מקום וכל מה שצריך הוא מחשב עם חיבור לאינטרנט.

אדובי היא חברה שמחדשת כל הזמן, עושה כל מה שאפשר בשביל להפוך את התוכנות שלה לנוחות יתר ונגישות יותר. אילוסטרייטור היא רק דוגמא אחת לכך שתוכנה גרפית לא חייבת להיות מסובכת וכל אחד יכול ללמוד אותה. אדובי משדרגת כל שנה את התוכנות שלה וניתן לראות גרסאות רבות ששוחררו במהלך השנים.
תוכנת אילוסטרייטור כמו גם פוטושופ

אז אם אתם מחפשים תוכנה אשר יודעת לבצע הפיכת תמונה לציור חינם, אילוסטרייטור היא מה שאתם מחפשים. אילוסטרייטור היא תוכנה שבין השאר מחליפה את בלוק הציור והצבעים הנלווים לו והיא תוכנה שניתן לעשות עימה עוד לא מעט דברים. אילוסטרייטור היא תוכנה שכדאי ללמוד אותה בין אם אתם אנשי מקצוע ובין אם אתם סתם חובבנים.
בלוק הציור והצבעים
 

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811