מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

חוג ציור לילדים

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> חוג ציור לילדים

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

חוג ציור לילדים

הילדים שלנו הם הדבר החשוב לנו ביותר, אלו שאנו עושים הכול בשבילם, דואגים לכל צרכיהם, מאכילים אותם ועושים יום ולילה בשביל שיהיה להם טוב יותר. הילדים הם הדבר היקר לנו ביותר ואנו כהורים רוצים גם לפתח אצלם מיומנויות שונות כמו גם יכולות וכישרונות שיש להם. יש דברים שאם לא עושים אותם בגיל צעיר ולא מתחילים לפתח אותם מוקדם מספיק עם השנים הם נעלמים, ותחומים אומנותיים הם כאלו. אם יש להם כשרון בתחום אומנותי מסוים ולא תשקיעו בו היום סביר להניח שהוא יתמסמס עם השנים והם לא יעשו איתו כלום. אם לילד שלכם יש כישרון לציור או אם אתם רוצים לפתח אצלו אחד כזה, חוג ציור לילדים הוא משהו טוב שאתם יכולים לתת לו. הוא יפתח אצלו את היכולות ויאפשר לו ללמוד איך לעשות את זה בצורה נכונה, ומי יודע אולי בעוד כמה שנים הוא יהיה צייר גדול ומפורסם... אך היום חוג ציור לילדים הוא לאו דווקא חוג ציור פיזי, והיום צריך להתאים את הכול לעולם הווירטואלי ולכן חוג כזה חייב לכלול גם הכרה של תוכנת אילוסטרייטור.
חוג ציור לילדים

ללמוד ציור בעולם המודרני

פעם היינו עושים הכול באופן פיזי. היינו קונים באופן פיזי, מתקשרים עם הסביבה שלנו באופן פיזי, לומדים מספרים ומעזרים פיזיים רבים ועושים את הכול באופן מוחשי. היום בעידן המתקדם הכול וירטואלי והיום אנו קונים לא מעט דברים דרך הרשת, מתקשרים דרך הרשת, וצורכים מידע מהרשת. היום גם חוג ציור לילדים צריך לכלול את התוכנות הרלוונטיות לציור על גבי המחשב, ותוכנת אילוסטרייטור היא התוכנה החשובה ביותר ללימוד. היום אי אפשר להישאר מאחורה וחייבים להדביק את הקדמה, וחוג כזה לילדים יסייע להם לפתח את הכישרון שלהם ומעבר לכך הם גם ירוויחו מיומנות במחשב. לימוד ציור עם תוכנת אילוסטרייטור גם ילמד אותם להיות מדויקים יותר וכאלו שעושים עבודה טובה יותר ואיכותית יותר, מה שיקנה להם בטחון עצמי בעולם וירטואלי בו לכולם יש חלק. אך מה היא בכלל תוכנת אילוסטרייטור? למה חשוב להכיר אותה בעיקר כשרוצים ללמוד ציור?
ללמוד ציור

תוכנת אילוסטרייטור

תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה גרפית וקטורית, תוכנה שלא עובדת על פיקסלים וככזו ניתן להדפיס עבודות שעוצבו וצוירו בה בכל גודל שרוצים. אילוסטרייטור היא תוכנה שכל מעצב גרפי מכיר וכל מי שרוצה ללמוד ציור חייב גם כן. היא מאפשרת לעבוד על קוים בצורה מדויקת, מאפשרת לעבוד בצבעים ובסגנונות שונים, ומאפשרת לייבא תמונות מבחוץ ולעבוד עליהן ולהפוך אותן לציורים של ממש. אילוסטרייטור היא תוכנה מדהימה שלא מורכבת ללימוד בעיקר לילדים שקולטים הרבה יותר מהר ממבוגרים, ואם אתם רוצים שהילד שלכם ילמד ציור בצורה מקצועית, אם אתם רוצים שהוא יפיק עבודות מדהימות אתם חייבים לאפשר לו גם ללמוד את התוכנה.
תוכנת אילוסטרייטור

 

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811