מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

חינם איך מכניסים תמונה לתוך טקסט מלל בפוטושופ מדריך

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> חינם איך מכניסים תמונה לתוך טקסט מלל בפוטושופ מדריך

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

חינם! מדריך איך מכניסים תמונה לתוך טקסט מלל בפוטושופ

אם אתם צופים בסרטון זה, יכול להיות שאתם מתחילים בתחום העיבוד והעיצוב ויכול להיות שאתם מתקדמים. הסרטון מיועד הן לאלו והן לאלו, והוא מסביר בפירוט איך מכניסים תמונה לתוך טקסט ואיך עושים את זה באופן מדויק. המדריך הינו פשוט וקל להבנה והוא דורש למידה של החומר כמו גם תרגול שלו. עם תרגול מיטבי תדעו איך עושים את זה בצורה נכונה ולמה זה משמש אתכם.

למה צריך בכלל תמונה בתוך טקסט?

אם אתם רוצים לעצב חומר פרסומי כלשהוא, כדאי שתעשו אותו מעניין ומושך. חומר פרסומי ללא שום אפקט יהיה חומר משעמם, וסביר להניח שהוא לא יתפוס את העין כמו שאתם רוצים וצריכים. אם אתם רוצים להדגיש טקסט כלשהוא לתת לו חיים, תמונה בתוכו יכולה לעשות את העבודה. עיצוב גרפי הוא תחום רחב מאוד וככל שתתמקצעו בו יותר כך תהיו מעצבים טובים יותר ומקצועיים יותר, והאופציה הזו של תמונה בתוך טקסט תאפשר לכם לעשות עבודות מיוחדות יותר. 

מי צריך בכלל את פוטושופ?

מי בכלל צריך לדעת ולהכיר את תוכנת פוטושופ ואת הכלים שלה? כל אחד צריך ולכל אחד היא יכולה לעזור. גם אם אתם לא אנשי מקצוע מתחום הצילום או מתחום העיצוב, ההכרה של התוכנה יכולה לסייע לכם. אם אתם רוצים לקחת את התמונות שאתם מצלמים ולשוות להן נופך מיוחד, לעצב אותן איך שאתם רוצים ולהראות אותן אחר כך לאחרים, אתם חייבים להכיר וללמוד את תוכנת פוטושופ. פוטושופ בבסיסה היא תוכנת עיבוד תמונות ותיקון שלהן, כך שמי שצריך רק להבהיר תמונה או לחדד אותה מעט יכול לעשות זאת עם התוכנה, אך היום עם שלל הכלים שהיא מציעה ניתן לעשות בעזרתה הרבה יותר. התוכנה מיועדת גם כמובן לצלמים, מעצבי אלבומים, מעצבים גרפיים ועוד רבים, והיא תוכנת הבחירה של אנשי מקצוע בתחום הגרפיקה.
אם גם אתם רוצים לדעת איך לעבוד עם תמונות בתוך טקסט, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם, וכל מה שאתם צריכים זה להפנים את הדברים.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811