מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

חינם הדרכה מדריכים איך מעבירים קדימה או אחורה אלמנטים בתוכנת אינדיזיין סידור עצמים indesign

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> חינם הדרכה מדריכים איך מעבירים קדימה או אחורה אלמנטים בתוכנת אינדיזיין סידור עצמים indesign

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

חינם! הדרכה איך מעבירים אחורה וקדימה אלמנטים בתוכנת INDESIGN  סידור עצמים.

בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד איך לעבוד נכון ומדויק יותר עם תוכנת אינדיזיין. הסרטון מלמד איך מעבירים אלמנטים קדימה ואחורה בתוכנה ואיך עושים את זה בצורה איכותית ומדוייקת. כמו כן תלמדו איך לסדר עצמים כך שבסופו של דבר תפיקו את העבודה הרצויה לכם, ואיך לעבוד עם כל עצם ועצם בנפרד. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה והוא דורש הקשבה לנאמר בו כמו גם יישום ותרגול עד כמה שניתן, ועבודה נכונה יחד עם לימוד מתמיד יעשו מכם מעצבים טובים יותר ומקצועיים יותר. אז קדימה, צפו בסרטון והפיקו ממנו את המרב והמיטב!

אינדיזיין – תוכנת העימוד הטובה בעולם!. 

אינדיזיין היא עוד תוכנה מבית חברת אדובי, החברה ששולטת על תוכנות העריכה והעיצוב המתקדמות בעולם. בשנים האחרונות פותחו לא מעט תוכנות עיצוב חדשות, חלקן בחינם וחלקן בתשלום, אך אף אחת מהתוכנות הללו לא מציעה את מה שיש לאינדיזיין ולתוכנות עיצוב אחרות להציע. אינדיזיין היא תוכנת עימוד של מסמכים קצרים, וניתן בעזרתה להפיק חומרים הן למדיה הדיגיטלית והן להדפסה, וניתן בעזרתה לעבוד על קובצי PDF שיהיו מקצועיים יותר כמו גם על פוסטרים וחומרים גרפיים אחרים. אינדיזיין היא תוכנה אחות לתוכנות פוטושופ ואילוסטרייטור, אך היא שונה לגמרי בממשק שלה משתי אלו, וכמובן עבודה איתה היא עבודה שונה לגמרי. 

עבודה במשרד פרסום

עבודה במשרד פרסם יכולה להיות עבודה נחשקת, תלוי כמובן במשרד ועד כמה הוא נחשב. משרדי פרסום מפיקים חומרים פרסומיים שונים לכל מדיה שהיא, ובעיקר למדיה הדיגיטלית ולמדיה המודפסת. בשביל להתקבל למשרדים הללו לעבודה צריך להציג עבודות בתחומים שונים, בשביל זה צריך לדעת לעבוד עם כל תוכנות העיצוב הרלוונטיות, ואחת מהן היא כמובן תוכנת אינדיזיין. אינדיזיין היא גם תוכנת הוצאה לאור ורבים המשתמשים בה לעימודים שונים, כך שאתם חייבים להכיר אותה ולעבוד איתה בצורה מושלמת. חלק מן העבודה עצמה היא עבודה עם אלמנטים שונים, וצריך לדעת איך להעביר אותם אחורה וקדימה ובדיוק בזה עוסק הסרטון שלפניכם.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811