מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

חינם מדריך אילוסטרייטור מדהים למתחילים לעיצוב לוגו צעד אחר צעד בעברית מדהים

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> חינם מדריך אילוסטרייטור מדהים למתחילים לעיצוב לוגו צעד אחר צעד בעברית מדהים

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

חינם! מדריך אילוסטרייטור מדהים למתחילים לעיצוב לוגו צעד אחר צעד בעברית.

רוצים לדעת איך לעצב לוגו? רוצים להיות מעצבים גראפיים ברמה הגבוהה ביותר? מחפשים להגדיל את תיק העבודות שלכם בלוגואים ובעבודות גראפיות אחרות? הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם! בין אם אתם כבר בעולם העיצוב אך בעיקר אם אתם בתחילת דרככם, הסרטון הזה יכול לסייע לכם מאוד. בסרטון תוכלו לראות וללמוד איך מעצבים לוגו ברמה מקצועית באילוסטרייטור, איך עושים את זה צעד אחר צעד ובעיקר איך מקבלים רעיונות ללוגואים. אין עסק שלא צריך לוגו מה שאומר שאתם חייבים ללמוד את זה בשביל לעשות גם את זה, ובעיקר אם אתם רוצים להתקבל לעבודה במשרד פרסום או סטודיו לעיצוב אתם חייבים להציג תיק עבודות שכולל גם לוגואים.

 מעצב גראפי להיות בין הטובים ביותר...

השאיפה של כל מעצב גראפי היא להיות כמה שיותר טוב. יש כאלו שרוצים לעבוד כשכירים, והיום לא חסרים מקומות עבודה והצעות שונות, ויש כאלו שרוצים לעבוד כעצמאיים. אך בסופו של דבר קבלה לעבודה כשכיר או קבלת עבודות כעצמאי תלויה בכישרון ובתיק העבודות שמציגים, ואין מקום שמכבד את עצמו שייקח מעצב גרפי שאין לו ניסיון עם לוגואים שונים. ולכן, אתם חייבים לדעת איך מעצבים לוגו וחייבים שיהיה לכם גם מה להציג, ואתם צריכים לעשות את זה ברמה הגבוהה ביותר מכיוון שהתחרות היום היא כזו שלוקחים רק את הטובים ביותר, ואלו שפחות טובים נשארים עם מקומות העבודה בהתאם.

לעצב לוגו...

כל חברה או עסק חייבים שיהיה להם לוגו. לוגו הוא חלק מהשפה המיתוגית של בית העסק, הוא זה שמפורסם על כל חומר שיווקי שיוצא מהעסק, בין אם זה חומר וירטואלי בין אם זה חומר פיזי. הלוגו חייב להיות מותאם לרוח העסק ולעיסוק שלו, וחייב להיראות מקצועי בכדי שככה גם ייתפס העסק, וחייב ליצור את הקשר בראש בין השירותים או המוצרים המוצעים ובין העסק עצמו. סטטיסטית ניתן לראות את האפקט של לוגו מקצועי ורציני ובין כזה שלא.
אם אתם רוצים לדעת לעצב לוגואים צעד אחר צעד, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם. סרטון ברור ומוסבר היטב שיקדם אתכם לעבר המטרה שלכם, להיות מעצבים טובים יותר.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811