מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

חינם מדריך פוטושופ לימוד,אפקט אש,פוטושופ צילום

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> חינם מדריך פוטושופ לימוד,אפקט אש,פוטושופ צילום

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

חינם! מדריך פוטושופ לימוד אפקט אש, פוטושופ צילום.

בסרטון שלפניכם תקבלו הסברים פשוטים וברורים על פוטושופ בכלל, ועל אפקט האש בפרט. הסרטון מיועד הן למתחילים והן למתקדמים והוא כולל הסברים מפורטים על סדר הפעולות אתן יש לבצע בכדי להשיג את האפקט הזה, ולמה אנחנו בכלל צריכים אותו. כל מה שנדרש ממי שצופה בסרטון הוא ליישם את הנלמד בו, לתרגל אותו ולחזור על זה שוב ושוב, כך שהכלים הללו יהיו מעין "טבע שני" עבור המשתמש בהם. אך למה בכלל צריך את אפקט האש? מי היא בכלל פוטושופ ומי עושה בה שימוש? הנה כמה מילים על פוטושופ וכל מה שמסביב.

אפקט האש

אפקט האש הוא אפקט מרהיב ביופיו, אפקט מיוחד, אחד מיני רבים שמציעה תוכנת פוטושופ. אפקט האש יכול להיות בשביל רקע של תמונות או בשביל להוסיף לתמונות עצמן נופך דרמטי, יכול להיות חלק מהכיתוב, והוא יכול לקחת כל תמונה פשוטה ולשדרג אותה, במידה כמובן ומדובר על ההקשר הנכון. פוטושופ היא התוכנה המוכרת ביותר בעולם בתחום עיבוד התמונות והעיצוב הגרפי, ולא בכדי, זו היא תוכנה עם מגוון כלים כה רחב שכל אחד יכול לעשות בה שימוש, מגוון כלים כזה שמאפשר עבודה מקצועית ורחבה על הקבצים. פוטושופ היא עוד תוכנה מבית חברת אדובי, החברה שפיתחה גם את אילסטרייטור, אינדיזיין, דרימוויבר, פלאש ואחרות.

פוטושופ ושאר התוכנות.

בשנים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר תוכנות שמופיעות בשוק, תוכנות שחלקן מיועדות לעיבוד תמונות על המחשב וחלקן מיועדות לעיבוד תמונות בסלולאר. התוכנות הללו מצוינות וניתן לעשות בעזרתן לא מעט, אבל על מלכת התוכנות אין עוררין, ולא לחינם זו התוכנה עימה עובדים המצבים הגראפיים הגדולים ביותר כמו גם הצלמים, מעצבי האלבומים ואנשי המקצוע הטובים בתחום. פוטושופ הייתה ותהיה התוכנה עם הכי הרבה פיצ'רים, תוכנה עם אפשרויות רבות ועם אפקטים שאין בשום תוכנה אחרת, ואחד מהאפקטים הללו הוא אפקט האש אותו ניתן לעשות רק עם פוטושופ, אם רוצים להשיג את התוצאה הדרמטית הרצויה ולא לעשות עבודה של חובבנים, עבודה מקצועית ויעילה.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811