מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

חינם מדריכים לימודי אנימצית פלאש על טקסט לפרסומות לאתרים

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> חינם מדריכים לימודי אנימצית פלאש על טקסט לפרסומות לאתרים

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

חינם! מדריכי לימוד אנימציית פלאש על טקסט לפרסומות לאתרים.

הסרטון שלפניכם הינו סרטון פשוט וקל להבנה העוסק בתוכנת פלאש. תוכנת פלאש היא  עוד תוכנה מבית חברת אדובי, החברה הגדולה והפופולארית בעולם לתוכנות עיצוב ועיבוד, תוכנה אשר אף אחת מהתוכנות שפותחו בשנים האחרונות לא משתווה לה בתחום זה. הסרטון הינו פשוט כפי שציינו והוא עוסק בפרסומות לאתרים ואיך עושים אנימציות פלאש בצורה נכונה על טקסט. כל מה שדרוש מכם הוא צפייה בסרטון הזה כמו גם הפנמה שלו ותירגול של החומר הנלמד, ותוך זמן לא רב תדעו גם אתם לעשות את זה בצורה נכונה ומדוייקת.

האינטרנט ששינה הכול....

בעבר, פרסומות היו רק במדיות כמו הטלוויזיה או העיתונים, וכמובן שפרסומות זזות היו רק בטלוויזיה. אבל אז הגיעה רשת האינטרנט וטרפה הכול, והיום כולנו נמצאים ברשת שעות רבות במהלך היום שלנו, והמפרסמים מצידם רוצים לנצל את זה ו"לדחוף" לנו מוצרים או שירותים. אם אנו צרכנים, כל מה שזה אומר לנו זה רק עוד ניסיונות למכור לנו, ואם אנו מעצבים זה אומר לנו עוד המון עבודה. היום מי שיודע לפתח ולעשות פרסומות בפלאש שמיועדות לרשת האינטרנט, ימצא אין סוף עבודה, וכמובן מי שיודע לעשות את זה בצורה מקצועית ומושלמת יקבל את העבודות היותר טובות והיותר משתלמות. 

למה צריך בכלל אנימציות?

פרסומת נמדדת בהצלחה שלה לפי איך שהיא משפיעה על מי שצופה בה או שומע אותה. ובשביל לדעת איך היא משפיעה צריך שהיא תתפוס תשומת לב בכדי שיהיו כמה שיותר כאלו. פרסומת שלא זזה תופסת הרבה פחות תשומת לב ואם היא לא במרכז המרקע סביר להניח שלא ייחשפו אליה בכלל, לעומת פרסומת זזה שיכולה גם להיות ממוקמת באיזו שהיא פינה אך היא תתפוס את תשומת הלב הדרושה. 
אם אתם כבר מעצבים גרפיים אתם חייבים להוסיף לעצמכם את האופצייה הזו, האופציה של לעסוק גם באנימציות ובפרסומות ולארגן לעצמכם הרבה יותר עבודה. אם אתם בתחילת דרככם בעולם העיצוב, אתם חייבים ללמוד את הכול כולל כמובן התוכנה הזו.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811