מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

חיפוש מעצבים גרפיים בלוח דרושים

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> חיפוש מעצבים גרפיים בלוח דרושים

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

חיפוש מעצבים גרפיים בלוח דרושים

עיצוב גרפי – כלומר שילוב מושכל בין טקסט, תמונות, סמלים ומולטימדיה על מנת להעביר מסר – הוא חלק בלתי נפרד משלל פעילויות עסקיות, ובהתאם מעצבים גרפיים הם כוח אדם מבוקש במיוחד בתחומים רבים.

בין השאר נזקקים לשירותיהם של מעצבים גרפיים מערכות עיתונים, הוצאות לאור, משרדי פרסום, חברות הזקוקות למעצבי מוצר או מעצבי מותג ועוד. גם בתחום האינטרנט ישנן שלל אופציות למעצבים גרפיים ובראשן מעצבי אתרים ומקצוע חדש שהולך ותופס תאוצה – מעצבי חווית משתמש. באופן טבעי, הביקוש הרב, והמגוון להפליא, לשירותיהם של מעצבים גרפיים מביא לכך שכמעט בכל לוח דרושים תמצאו מודעות הפונות אליהם.

לוח דרושים ייעודי

מי שזקוק למעצבים גרפיים – בין אם זהו משרד פרסום המחפש ארט דיירקטורים חדשים או קריאייטיב דיירקטורים, בין אם זו מערכת עיתון ובין אם זו חברת סטארט-אפ הזקוקה למעצב אינטרנט – פונה במקרים רבים ללוח דרושים ייעודי.

האינטרנט מלא בלוחות דרושים שכל המודעות בהם מיועדות למעצבים גרפיים על שלל האופציות השונות (כאמור, מעצבי אתרים, מעצבי דיגיטל, מעצבי אינטראקטיב, מנהלי סטודיו, מפתחי משחקים ועוד ועוד). באופן טבעי, מודעות אלה ספציפיות מאוד, ומאפשרות למי שזקוק לשירותיו של מעצב גרפי לפרט בדיוק מהן הדרישות ממנו (שליטה בתוכנות ספציפיות, ניסיון מינימלי וכו'). מעצבים גרפיים המחפשים עבודה בלוח דרושים שכזה יוכלו לדעת כבר מהמודעה עצמה האם המשרה המוצעת מתאימה להם או לא, ובכך לחסוך זמן יקר ובסופו של דבר למצוא עבודה אופטימאלית מבחינתם.

לוחות דרושים כלליים

גם בלוחות דרושים כלליים יותר ניתן למצוא לא מעט מודעות המחפשות מעצבים גרפיים.

חיפוש מעצבים גרפיים באמצעות לוח דרושים כללי קל יותר, שכן מדובר באתרים מוכרים ואין צורך להשקיע משאבים באיתור לוחות דרושים ספציפיים, מה שגם שבחלק מהמקרים אין דרך לדעת בוודאות האם אכן יש תנועה של ממש באותם לוחות דרושים ספציפיים ועד כמה גדול הסיכוי למצוא בעזרתם את המעצב הרצוי.

יחד עם זאת חיפוש מעצב גרפי באמצעות לוח דרושים כללי עלול להוביל להצפה בקורות חיים שרובם כלל לא מתאימים – וגם זו נקודה שחשוב לקחת בחשבון.

מאגרי קורות חיים

דרך חדשה ויעילה במיוחד לחפש מעצבים גרפיים מכל סוג שהוא – מעצבי מותג, מעצבי מוצר, מעצבי אינטראקטיב, ארט דיירקטורים, מעצבים גרפיים, מעצבי web וכו' – היא באמצעות מאגרי קורות חיים המהווים תחליף יעיל במיוחד ללוח דרושים.

במאגר קורות חיים אינטרנטי איכותי ניתן למצוא שפע רב של קורות חיים בכל התחומים ובכל רמות המקצועיות, הניסיון והבכירוּת. באופן טבעי גם מעצבים גרפיים רבים מכניסים את קורות החיים שלהם למאגרים שכאלה, על מנת לזכות בפניות ממעסיקים פוטנציאליים הזקוקים לשירותי עיצוב גרפי – ובזכות הטכנולוגיות המשוכללות של ימינו המעסיקים יכולים ליהנות מפילוח מדויק של כל קורות החיים הרבים ולזכות באפשרות לבחור את המעצב הגרפי מתוך שורה ארוכה של מועמדים מתאימים, וכך להגיע לעובד האופטימלי.


 


 


 


 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811