מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

טוטוריאל איך לעצב בפוטושופ CC?מדריכים חינם של PHOTOSHOP להורדה איך לעצב בפוטושופ CC  ?


פוטושופ- Photoshop היא תוכנה גרפיקה שהשימוש המרכזי ביותר שלה מזוהה עם עיבוד ועריכה של תמונות למגוון רחב של מטרות וצרכים שונים. באמצעות תוכנת פוטושופ ניתן למשל לעצב עמודים, לשלב טקסטים עם תמונות ועוד שורה ארוכה של אפשרויות נוספות ומרשימות. תוכנה זו נמנית כיום בין שלוש התוכנות השייכות לברת Adobe וכולן קשורות בקשר ישיר אל המקצוע של עיצוב גרפי. מקצוע זה נחשב לנחשק ומבוקש במיוחד בקרב לא מעט סטודנטים שמעוניינים להשתלב באחד התחומים המובילים והרווחיים ביותר בתעשייה.
אלבום דיגיטלי בפוטושופ CC

עיצוב גרפי- עיבוד ועריכה של רעיונות עיצוביים

לאחר סיום לימודי עיצוב גרפי, הבוגרים יוצאים לעולם עם ארגז כלים שימושי ואפקטיבי עם לא מעט אפשרויות תעסוקה שפתוחות בפניהם. כל אלמנט ומוצר שאנו רואים, קרם עור וגידים מתוך רעיון עיצובי מסוים אשר במהלך שלבי התפתחותו עבר לא מעט תהליכים של עיבור ועריכה עד להפקתו של המוצר הסופי. מוצר זה יכול להגיע בדמות של אריזה, בגד, ספר, תמונה, אתר אינטרנט וכל דבר שהוא. לא מעט אנשי מקצוע כיום מקשת רחבה של תחומי עיסוק בוחרים ללמוד כיום את תוכנות העיצוב הגרפי השונות על מנת להעשיר את תחום עבודתם.

מה ניתן לעשות עם פוטושופ?

באמצעות לימודי תוכנות עיצוב גרפי אנשים רבים כיום מצליחים להתפתח בצרה הרבה יותר משמעות במקצוע שלהם. רכישת ידע בעבודה ובשימוש עם תוכנות עיצוב גרפי דוגמת תוכנת פוטושופ מאפשרת אותם האנשים לעצב וליצור בעצמם שלל פריטים חדשים עבור מעגל הלקוחות. תוכנת פוטושופ למעשה מאפשרת לעבד, לערוך, לעצב תמונות מחדש, לתקן חלקים מסוימים בתמונות או בצילומים כמו למשל הסרת קמטים וכתמים, עיניים אדומות, תיקון גווני עור שנראים בלתי אחידים בתמונה בעקבות תנאי תאורה, הבהרה או הכהיה של חלקים, מיזוג של כמה תמונות יחד, סימון של דמות או אלמנט מסוים בתמונה והעברתו לאחר מכן לתמונה אחרת ועוד.

מגוון אינסופי של אפשרויות
כל אלו מאפשרים לנו למעשה ליצור תמונות חדשות לגמרי. בנוסף ניתן בעזרת פוטושופ ליצור מסגרות לתמונות העיצוב אישי, להוסיף מגוון אפקטים לתמונות כמו ריכוך, הצללה, שוליים, אפקטים של תלת ממד הן עבור התמונה והן עבור הטקסט שמופיע עליה. עם פוטושופ ניתן לעצב בנוסף פוסטרים, אלבומי תמונות דיגיטאליים, הזמנות לאירועים ועוד שלל אפשרויות.
 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811