מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

לימוד חינם הכנת פרסומות אנימציות לאתרי אינטרנט

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> לימוד חינם הכנת פרסומות אנימציות לאתרי אינטרנט

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

לימוד חינם הכנת פרסומות אנימציות לאתרי אינטרנט

אם אתם רוצים ללמוד איך מכינים אנימציה לפרסומת ואיך עושים את זה שלב אחרי שלב בצורה נכונה, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם. כל מה שעליכם לעשות הוא לשבת בנוחות בכיסא שלכם ולעקוב אחרי מה שמוסבר. ההסברים פשוטים ומובנים לכל אדם בעיקר אם יש לו ניסיון בתחום, ולמעצבים זהו סרטון חובה. לאחר שתצפו בו ותתרגלו את הנלמד בו תוכלו גם אתם לדעת ברמה בסיסית איך עושים את זה נכון. יש עוד המון מה ללמוד אך זו בהחלט נקודת התחלה מצויינת למי שרוצה להתמקצע בתחום.

למה בכלל לפרסם בתוך אתר אינטרנט?

פרסומות בתוך אתר אינטרנט, כמו גם אנימציות שונות נועדו לשני דברים. מצד אחד להעצים את השיווק של האתר עצמו, וזה אומר שניתן להכין באנרים לאתר שיובילו לעמודים פנימיים כמו עמוד יצירת קשר ואחרים, ומצד שני להוות קישור לאתר אחר, מוצר מסוים, או כל כתובת אחרת באינטרנט. היום בעלי אתרים יכולים להרוויח כסף מהפרסומות אצלם באתר, ויכולים להתחבר למערכת הפרסום הממומן של גוגל או של חברות אחרות שמוגדרות כחברות שותפים. לאתר אינטרנט יכולות להיות כמה מטרות ואחת מהן יכולה להיות הנעת גולשים ללחוץ על פרסומים שונים, ופה אתם נכנסים לתמונה ויוצרים פרסומות אנימציות שימשכו את תשומת ליבו של הגולש ויגרמו לו לבצע את הפעולה אותה צריך לבצע.

להיות מעצב ואנימטור...

תחום העיצוב הגרפי הוא תחום שעבר לא מעט בשנים האחרונות, ובעיקר התעצם. היום לדעת רק את תוכנת הפוטושופ זה נחמד, אבל זה לא מביא מספיק עבודה. היום מעצב שיודע לעבוד בתחומים שונים ועם כמה שיותר תוכנות, יהיה מעצב מבוקש בשוק, ובעיקר אם הוא  יודע ליצור אנימציות שונות. אם אתה או את רוצים להיות גרפיקאים מבוקשים, אתם חייבים ללמוד כמה שיותר ולהתפתח כל הזמן.
הכנת פרסומות אנימציות היא לא דבר של מה בכך, והיא מצריכה לא מעט סבלנות ובעיקר יכולת ללמוד וליישם. הלימוד שלכם מתחיל פה ועם ההסברים המפורטים, תבינו את הכול. לאחר מכן תמיד תכלו להמשיך וללמוד את התחום ואיתו להתפתח בלי סוף.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811