מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

לימוד חינם שני שיעורים למתקדמים פוטושופ אפקט מברשות ופיצוץ על תמונות מדהים PHTOSHOP

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> לימוד חינם שני שיעורים למתקדמים פוטושופ אפקט מברשות ופיצוץ על תמונות מדהים PHTOSHOP

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

אפקט מברשות ופיצוץ על תמונות- לימודי פוטושופ למתקדמים חינם

תוכנת פוטושופ של חברת אדובי מערכת יצאה בשנת 1987 לראשונה ומאז הצליחה לכבוש את עולם הגרפיקה והצילום. מדובר כיום באחת התוכנות הטובות והמועדפות ביותר בקרב מרבית אנשי המקצוע המומחים בעקבות יכולותיה המהפכניות להדגיש, לשנות, להוסיף, לעוות, ולשחזר אלמנטים שונים בתמונות קיימות. כל תמונה כמעט שאנו רואים כיום בשערי מגזינים, עיתונים וכתבות על נייר או באינטרנט סביר להניח עברה עיבוד מסוים ועריכה בעזרת תוכנת פוטושופ.

מגוון כלים ויכולות מתקדמות- תוכנת פוטושופ

תוכנת פוטושופ משלבת בתוכנה מגוון כלים פשוטים או מורכבים יותר לעריכה ש תמונה. על הרושם שהתוכנה עושה בתחילה, אין צורך בהכרח להיות מקצוענים לגמרי בכדי לנצל את יכולותיה המרובות. אחת הדרכים הטובות ביותר למעשה להיחשף מקרוב אל יכולותיה של התוכנה היא על ידי התנסות עם הכלים שהיא מציעה, התפריטים והפילטרים השונים על מנת להכירם יותר לעומק. ישנו מגוון רחב של שימושים עסקיים או פרטיים בתוכנת פוטושופ עליהם נרחיב את היריעה במאמר הנוכחי.

שימושים ביתיים בתוכנת פוטושופ

בכל הנוגע לשימושים הביתיים של תוכנת פוטושופ ניתן ליצור אלפי שינויים ועיבודים בתמונות. כך למשל אם ביקרתם לא מזמן בוונציה, ואין לכם שום הוכחה לכך, תוכנת פוטושופ ללא ספק תוכל לספק הוכחה טובה כזו. עם כלי מטה הקסם או כלי הציפורן ניתן למשל לגזור את עצמכם מתמונה קיימת ולהשתיל לאחר מכן ברקע שמאחוריכם א תעלות המים הקסומות והידועות של העיר וונציה באיטליה. אם ברצונכם להעלות תמונה לפייסבוק אולם ללא דמויות שאינן רלוונטיות בחייכם עוד, באמצעות כמה כלים בסיסיים ניתן להעלים דמויות אלו ולשחזר את הרגע כרצוי לאחר מכן.  

לימודי התוכנה

המדריך שלהלן מיועד לאנשים מתקדמים שצברו ניסיון קודם בתוכנה ויצא להם לעבוד אתה בתצורה זו או אחרת. במדריך נלמד יחד, שלב אחר שלב, כיצד ליצור אפקטים מרשימים של פיצוץ על תמונות באמצעות כלי המברשת השימושי והמפורסם שמציעה תוכנת פוטושופ. באתר הבית של מכללת סולו און ליין ללימודי עיצוב גרפי ניתן להתרשם מהיצע עשיר ונרחב של סרטונים והדרכות מקצועיות בתוכנת פוטושופ ובתוכנות נוספות לעיבוד ועריכת תמונות. 
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811