מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

לימוד חינם dreamweaver מדריך CS6 הכנת גלרית תמונות מתחלפות HTML5

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> לימוד חינם dreamweaver מדריך CS6 הכנת גלרית תמונות מתחלפות HTML5

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

הכנת גלריית תמונות מתחלפות, מדריך DREAMWEAVER CS6 HTML5 לימוד חינם.

אם אתם רואים את הסרטון הזה, סביר להניח שתחום בניית אתרים מעניין אתכם. ואכן, בניית אתרים היא הדבר החם, וזה בדיוק הזמן בשבילכם להיכנס לתחום. הסרטון מסביר בצורה ברורה וקלילה איך מכינים גלריה של תמונות מתחלפות, איך עושים את זה בזמן קצר ואיך דואגים שהגלריה תעבוד כמו שצריך. אם אתם רוצים להתמקצע בתוכנת dreamweaver ורוצים להכיר עוד כלי חשוב בה, אתם חייבים לראות את הסרטון הזה, להאזין לנאמר בו וכמובן לתרגל את מה שהוא מלמד עד כמה שניתן. הנה כמה מילים על התוכנה ועל הפונקציה הזו.

למה ללמוד בכלל dreamweaver?

העידן בו אנו חיים מתאפיין במעבר לאינטרנט בכל תחום ותחום. אם בעבר היינו רגילים לבצע את הקניות שלנו בדרך המסורתית, הדרך בה קונים פיזית מוצרים, הרי שהיום חלק גדול מהקניות שלנו הן קניות אינטרנטיות, קניות און ליין. אותו הדבר בשירותים או כל מידע אותו אנו מחפשים, בעבר היינו רגילים לצרוך אותו בדרכים המוכרות אך היום הכול כמעט מתבצע דרך הרשת. ולכן, יש מיליוני אתרי אינטרנט ועוד אלפים קמים בכל יום ויום, ואם אתם רוצים להיכנס לתחום חם מאוד, תחום שיש בו עבודה כל הזמן, בניית אתרים היא בדיוק מה שאתם צריכים. ומהי dreamweaver? מדובר על עוד תוכנה מבית אדובי, תוכנה לבניית אתרים המתקדמת ביותר שקיימת, ולימוד שלה יחד עם לימוד התוכנות הגראפיות של חברת אדובי יאפשר לכם להיות בוני אתרים מקצועיים ולעשות עבודות ללקוחות רבים.

גלריית תמונות מתחלפות – לשדרג את האתר...

אם אתם רוצים לשדרג את האתר שלכם או זה שאתם בונים למישהו אחר, גלריית תמונות מתחלפות יכולה להיות מתאימה. בגלריה כזו ניתן להכניס תמונות מההוואי של התחום בו אתם עוסקים, ניתן להכניס לוגואים של לקוחות שלכם, וניתן להכניס כל קבוצת תמונות שנראית לכם מתאימה. שימוש בגלריה כזו יוסיף נופך מקצועי לאתר שאתם בונים, והוא יהיה עם ערך מוסף לגולשים בו בעיקר מבחינה ויזואלית.
סרטון זה יכול ללמד אתכם איך לעשות את זה בצורה נכונה, איך לבנות אתר אינטרנט ולהטמיע בו גלריה של תמונות שמתחלפות. ועם לימוד ותרגול תוכלו לעשות את זה ברמה גבוהה.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811