מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

לימוד על אפקטים מדהימים בפוטושופ מדריכים פטרן טקסטורה משתלבת

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> לימוד על אפקטים מדהימים בפוטושופ מדריכים פטרן טקסטורה משתלבת

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :


 

לימוד על אפקטים מדהימים בפוטושופ, מדריכים על פטרן טקסטורה משתלבת

פוטושופ היא תוכנת עריכת התמונות מספר אחד בעולם היום, ועם שלל התוכנות שהומצאו לאחר שהיא עלתה לאוויר אף אחת מהן לא באמת מתקרבת אליה עם היכולות שלה. בסרטון זה תוכלו ללמוד על טקסטורות שונות ועל עבודה עימן ומה היא טקסטורה משתלבת, כמו גם על פטרן וכלים אחרים, ותוכלו להיות מעצבים או עורכי תמונות טובים יותר. כל מה שנדרש מכם הוא ישיבה נוחה והאזנה וצפייה מלאים, ואתם בדרך להיות מעצבים טובים יותר, במידה כמובן ותתרגלו את הנלמד. 

למה דווקא פוטושופ?

כפי שציינו תוכנת פוטושופ היא התוכנה המתקדמת בעולם לעריכת תמונות ולא לחינם אין מעצב גרפי שמכבד את עצמו שלא יודע לעבוד איתה ברמה טובה. יש אם כן לא מעט תוכנות עריכה כיום ועם האפליקציות של היום כל הזמן נולדות עוד ועוד כאלו, אך פוטושופ יש רק אחת והיא תוכנה שמשתדרגת כל הזמן. פוטושופ היא תוכנה אחות לתוכנות האחרות של חברת אדובי, תוכנות כמו פלאש, אינדיזיין, אילוסטרייטור, דרימוויבר ואחרות, ושילוב בין התוכנות הללו מביא לתוצאות בלתי רגילות.
לעבוד בעבודת החלומות שלך...
אם אתה מעצב גראפי או מתעתד להיות אחד כזה, אתה בטח רוצה להגיע לטופ. היום כמעט בכל מקום צריך מעצב גרפי, החל בהוצאות לאור של ספרים, מערכות עיתונים, חברות פרסום, חברות אינטרנט ואיפה לא... מעצב גרפי נדרש כמעט בכל משרד היום שמוציא חומרים גרפיים החוצה, ואם אתה רוצה למצוא את עבודת החלומות שלך, משרד הפרסום שתמיד רצית להיות בו, אתה חייב להכיר בין השאר את תוכנת פוטושופ על בוריה. התוכנה ידידותית מאוד ולאחר שתכיר אותה ותתרגל אותה גם תבין עד כמה היא שימושית, ועם יידע בתוכנה ולימוד מתמיד כדוגמת הצפייה בסרטון הזה אתה בכיוון הנכון. השכר במשק אף הוא מתחלק לפי תפקידים ומקומות עבודה ואם אתה רוצה להגיע לשכר מכובד אתה צריך להשקיע ולא להפסיק ללמוד את התוכנות הגראפיות.
הסרטון הזה הוא עוד צעד בדרך להצלחה שלך, עוד מכשול בדרך ליעד הנכסף. רק אל תשכח לתרגל כמה שיותר את הנלמד בסרטון בשביל להפוך את היידע הזה לטבע שני אצלך.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811