מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

לימוד ציור בשלבים

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> לימוד ציור בשלבים

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

לימוד ציור בשלבים

אם יש לכם חלום ללמוד ציור היום יותר מתמיד הוא יכול להתגשם. לימודי ציור בעבר היו מתקיימים בדרך המסורתית מה שאומר שימוש בדפים, צבעים וחומרים אחרים אך היום בעידן האינטרנט עושים שימוש בתוכנת אילוסטרייטור. היום אין שום סיבה לעשות שימוש באותם חומרים, לפגוע בסביבה, ללכלך, ולעשות את הכול באופן מסורבל יותר. היום לימוד ציור בשלבים עם תוכנת אילוסטרייטור יכול לספק את המענה עבור מי שרוצה ללמוד ציור ויש לכך יתרונות רבים. אם תלמדו ציור עם תוכנת אילוסטרייטור תוכלו להפיק ציורים מדהימים, ציורים איכותיים וכאלו שתמיד חלמתם שייצאו תחת ידכם. הנה כמה דברים שכדאי לדעת על תוכנת אילוסטרייטור ואיך בפועל היא יכולה להחליף את הציור הפיזי.
לימוד ציור בשלבים

ציור עם תוכנת אילוסטרייטור

בטח שאלתם את עצמכם איך תוכנה יכולה להחליף את הציור המסורתי? איך בסופו של דבר מתקבל ציור פיזי? איך עושים את זה? אז הנה התשובות. אילוסטרייטור היא תוכנת צייר מבית חברת אדובי, תוכנה שמאפשרת להתחיל כל ציור מאפס או להעתיק ציורים או תמונות. היא תוכנה שעובדת על וקטורים ולא על פיקסלים ולכן ניתן להגדיל בה את האלמנטים כמה שרוצים. היא תוכנה עם כלים שונים לציור והיא מאפשרת עבודה מדויקת על קוים ועל אלמנטים שונים, ולא לחינם היא תוכנת הבחירה של אנשי מקצוע שונים מתחום הגרפיקה והציור.
ציור עם תוכנת אילוסטרייטור

מי עושה בה שימוש בתוכנות לציור?

  • גרפיקאים – כל מי שעוסק בגרפיקה לפרנסתו עושה בתוכנה זו שימוש. אילוסטרייטור היא תוכנה שבאמצעותה מעצבים לוגואים, עובדים על תלת ממד ועושים עוד עבודות גרפיות שונות. אין היום מעצב גרפי שלא עושה שימוש בתוכנה ולא מכיר אותה על בוריה.

  • קריקטוריסטים – חשבתם שקריקטוריסטים בונים את הדמות מאפס? תחשבו שוב... אומנם נכון, יש עוד לא מעט כאלו שעובדים בדרך המסורתית שהיא ציור פיזי של הקריקטורות שלהם על נייר, אך יותר ויותר אנשי מקצוע כאלו מבינים את היתרונות של אילוסטרייטור לעבודה שלהם. רבים מהם לוקחים תמונה והופכים אותה לציור ולאחר מכן הם נותנים לציור את הפרשנות שלהם

  • ציירים – כפי שציינו גם ציירים כבר מבינים את היתרונות הגלומים בתוכנת אילוסטרייטור. ומה עם הדפסה אתם שואלים? איך הם מפיקים ציור כזה בפועל? פשוט מאוד. אילוסטרייטור כפי שציינו היא תוכנה וקטורית מה שאומר שאין בעיה עם הדפסה בגודל גדול כפי שרוצים, ויש מדפסות שמיועדות לכך ציירים שמעוניינים פשוט מדפיסים במדפסות הללו וממסגרים את הציורים שלהם.

    שימוש בתוכנות לציור

ללמוד ציור רק עם אילוסטרייטור

לימוד ציור בשלבים זה רק עם אילוסטרייטור, תוכנת הציור המתקדמת ביותר בעולם. זו היא תוכנה איכותית, ואף תוכנה שכיף לעבוד איתה ולייצר באמצעותה עיצובים שונים. זו תוכנה ייחודית שכל מה שצריך הוא ללמוד אותה צעד אחר צעד בשביל להפיק ממנה את המרב וכמובן לתרגל כמה שיותר.
לימוד ציור בשלבים זה רק עם אילוסטרייטור, תוכנת הצי

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811