מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

לימוד ציור לילדים

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> לימוד ציור לילדים

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

לימוד ציור לילדים

הילדים הם הדבר החשוב לנו ביותר. הם אלו שאנו עושים המון בשבילם, משקיעים, רצים ,וחושבים איך לשפר את חייהם. להיות הורים זה גם לחשוב על ההתפתחות שלהם ועל רכישת עוד ועוד מיומנויות, ובעיקר כאלו שיישארו איתם לתמיד. אם הילד שלכם אוהב לצייר אתם צריכים שהוא ילמד לצייר בצורה נכונה יותר ומקצועית יותר, ומי יודע אולי עוד כמה שנים הוא יהיה אמן מוכר ומצליח... שיפור מיומנויות הציור יאפשר לילד לעשות יותר ולעבוד מדויק יותר, ויגביר אצלו את הביטחון העצמי בכל מה שקשור בציור. פעם לימוד ציור לילדים היה מתקיים בשיטה המסורתית מה שאומר שהיה צריך ללמוד לצייר עם דף, צבעים, מכחולים ואמצעים נוספים אך היום ילדים יכולים ללמוד לצייר על המחשב ולהפיק ציורים לא פחות יפים וטובים אם לא יותר.
לימוד ציור לילדים

הילדים של היום מסתדרים עם מחשב...

הילדים של היום יודעים איך להסתדר עם מחשב. הם קולטים הרבה יותר מהר מאתנו דברים שונים שקשורים לעבודה בו, ולכן כדאי מאוד שהם ילמדו ציור על מחשב. בנוסף, העולם כולו היום עובר לפורמט הממוחשב וגם תחום הציור עבר תמורה משמעותית. היום יש לא מעט ציירים שהזניחו את הדף והמכחול ומעדיפים לצייר על המחשב. זה פשוט יותר, נוח יותר וניתן לעשות את זה מכל מקום. אם תתנו לילד שלכם שתי אופציות: האחת ללמוד ציור בדרך הרגילה והשנייה עם המחשב, סביר להניח שהמחשב יעניין אותו הרבה יותר ויגרום לו גם למוטיבציה רבה יותר. ציור במחשב יסייע לו לרכוש לא רק מיומנות בציור אלא גם בעבודה על מחשב מה שיסייע לו להתכונן לחיים הבוגרים.
ילמדו ציור על מחשב

ללמוד מסרטונים ברשת

לימוד ציור לילדים על המחשב הוא לימוד ציור על ידי תוכנת אילוסטרייטור. לימוד כזה יכול להתקיים באמצעות סרטונים ברשת שמלמדים איך לצייר צעד אחר צעד, ואם תכנסו ליוטיוב סביר מאוד להניח שתמצאו אין סוף סרטונים רלוונטיים. סרטונים כאלו יסייעו לו ללמוד בדרך פשוטה וכל מה שהוא צריך זה לראות את הסרטונים הללו, להפנים את מה שמוסבר בהם וכמובן לעבוד במקביל עם תוכנת אילוסטרייטור וליישם. מעבר לכך זה תרגול, תרגול ועוד תרגול...
לימוד ציור לילדים על המחשב הוא לימוד ציור על ידי ת

מהי תוכנת אילוסטרייטור?

אילוסטרייטור היא תוכנת צייר, תוכנה שמאפשרת לצייר בה כל דבר מאפס או להעתיק אלמנטים. אילוסטרייטור מאפשרת עבודה מדויקת על קוים, עבודה עם צבעים, עבודה על אלמנטים וכל מה שצריך לדעת. אילוסטרייטור היא תוכנה שמאפשרת להגדיל את האלמנטים הללו כמה שרוצים מכיוון היא עובדת על וקטורים ולא על פיקסלים. היא תוכנה שמאפשרת גם להדפיס בכל גודל שרוצים מכיוון שהיא תוכנה וקטורית, והדפסה גם בגודל גדול מאוד לא תפגע באיכות ולא תטשטש. אם אתם רוצים שהילד שלכם ילמד לצייר אתם צריכים להתחיל עם תוכנת אילוסטרייטור הנוחה כל כך.
אילוסטרייטור היא תוכנת צייר, תוכנה שמאפשרת לצייר ב

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811