מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

לימוד ציור למתחילים ביוטיוב

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> לימוד ציור למתחילים ביוטיוב

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

לימוד ציור למתחילים ביוטיוב

היום כל מה שאנחנו עושים כמעט נעשה בדרך זו או אחרת באמצעות האינטרנט. אינטרנט היום נגיש לכולם בין אם זה עם מחשב נייד, בין אם עם סמארטפון, בין אם עם טאבלט או כל מכשיר אחר שמתחבר לרשת. אם בעבר היינו עושים כל דבר בצורה פיזית הרי שהיום הווירטואלי מחליף את הפיזי, כך לדוגמא אם בעבר בשביל לקנות היינו צריכים להגיע לחנות, לראות את המוצר באופן פיזי ורק אז לקנות אותו ולשלם עליו במקום, היום אנחנו יכולים לעשות את זה בשתי דקות דרך הרשת ולקבל את המוצר עד הבית בלי לראות אותו לפני. היום שלא כמו בעבר אנו גם צורכים כמעט את כל המידע שלנו דרך האינטרנט, ויכולים ללמוד כמעט הכול דרך הרשת בלי לצאת מהבית. יש אמצעים שונים, אתרים שונים ואפשרויות לימוד רבות דרך האינטרנט, ואחת מהן היא על ידי סרטונים ביוטיוב. סרטונים ביוטיוב יש היום על כל תחום שהוא כמעט ואם ציור הוא מה שמעניין אתכם תתפלאו, גם עליו תוכלו למצוא סרטונים ביוטיוב. זה מתאפשר מכיוון שהיום שלא כמו בעבר ציור הוא לא רק ציור פיזי אלא גם ציור וירטואלי על ידי תוכנת אילוסטרייטור

מהי תוכנת אילוסטרייטור?

תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה הטובה ביותר בעולם. אילוסטרייטור היא תוכנה שעושים בה שימוש גרפיקאים, אנשי תלת ממד, קריקטוריסטים ואחרים והיא תוכנה שמאפשר לצייר בצורה מקצועית ואיכותית. היא מאפשרת לייבא אלמנטים שונים מבחוץ, ומאפשרת לאחר מכן לעבוד עליהם. כך לדוגמא מי שעוסק בציור פורטרטים יכול לייבא תמונה של האובייקט שלו ולהפוך אותה לציור מה שהופך את העבודה לפשוטה יותר וקלה יותר. אילוסטרייטור היא תוכנה וקטורית, תוכנה שלא עושה שימוש בפיקסלים כמו פוטושופ וככזו היא מאפשרת להגדיל אלמנטים שונים במהלך העבודה בלי לפגוע באיכות שלהם כמו גם מאפשרת להדפיס בכל גודל שרוצים את העבודות הללו. כך אם רוצים לצייר משהו ולהדפיס אותו לגודל של שלט חוצות אין עם זה בעיה וניתן לעשות את זה בצורה פשוטה.
 אילוסטרייטור היא תוכנה שעושים בה שימוש גרפיקאים,

איך לומדים ציור מיוטיוב?

לימוד ציור למתחילים ביוטיוב או במילים אחרות – לימוד אילוסטרייטור דרך יוטיוב אפשרי אך הוא מצריך לא מעט משמעת עצמית ולא מעט רצון להצליח. יש לא מעט סרטונים כאלו וכדאי למצוא את האיכותיים ביותר שפורסמו על ידי בתי ספר לעיצוב גרפי. כל מה שצריך הוא לעבוד במקביל לסרטון ולעשות את הדברים צעד אחר צעד עד שמצליחים, ולאחר מכן צריך לתרגל את הדברים הללו בלי סוף. כמה שיותר תרגול אומר כמה שיותר התמקצעות.

לצייר באופן מקצועי

לימוד ציור באמצעות יוטיוב יאפשר לכם לעשות את צעדכם הראשונים בעולם הציור כמו גם בעולם התוכנות הגרפיות ובעיקר אילוסטרייטור. אם תשכילו לנצל את האופציה הזו תקבלו לא מעט יידע וניסיון.
לימוד ציור באמצעות יוטיוב

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811