מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

ללמוד לעצב הזמנות לבר מצווה

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי-קריירה >> ללמוד לעצב הזמנות לבר מצווה

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

עיצוב הזמנה לבר מצווה

 

ישנו מגוון רחב של אפשרויות לעיצוב הזמנה לבר מצווה, אופן המשלוח של ההזמנה למוזמנים לחגוג אפשרי בעזרת דואר רגיל - צריך להדפיס את ההזמנה בבית דפוס, ניתן לשלוח את ההזמנה באמצעות דואר אלקטרוני למוזמנים לחגוג, אך לפני משלוח ההזמנה, יש צורך להכין אותה - לדאוג לעיצוב הזמנה לבר מצווה, חלק זה הוא עבודתו של איש מקצוע - מעצב גרפי, למעצב גרפי יש את הידע בתחום העיצוב ויוכל לענות על הנדרש ביצירת ההזמנה תוך התייחסות לנתונים כמו סגנון עיצוב מודרני המאפיין את הנוער כיום ועוד.

שתי תוכנות מחשב המאפשרות עיצוב הזמנה לבר מצווה בצורה מרשימה ומקצועית הן תוכנה ששמה פוטושופ Photoshop ותוכנה ששמה אילוסטרייטור Illustrator,
שתי התוכנות הן של חברת אדובי Adobe הידוע במגוון תוכנות המחשב שלה לעיצוב ממוחשב. שתי התוכנות שהוזכרו מציעות המון כלים לעיצוב ועריכה של אלמנטים בהם ניתן להשתמש בתהליך יצירה ועיצוב הזמנה לבר מצווה, כל אחת מהתוכנות תורמת את חלקה הנכבד בהפקה של עיצוב ההזמנה לבר מצווה.
תוכנת הפוטושופ Photoshop עיקר עבודת נעשה בעיבוד עריכה ועיצוב תמונה
דיגיטלית לדוגמה: תיקון הופעת עיניים אדומות בתמונה שצולמה, הסרת קטמים שאין בהם צורך, הבהרה או הכהיה של חלק בתמונה או כולה ועוד (במידה וחוגג הבר מצווה מעוניין שתופיע תמונה על גבי ההזמנה לבר המצווה שלו)
תוכנת האילוסטרייטור Illustrator מאפשרת איור מגוון אלמנטים עבור ההזמנה, עיצוב בסגנון אישי של הפונט - גופן שיופיע בהזמנה, עיצוב כותרת ההזמנה בצורה מיוחדת תוך שימוש באפקטים רבים אותם מציע התוכנה, התאמת מסגרת להזמנה ועוד..

תוכנות עיצוב הזמנות


תוכנות גרפיות יש מספר גרסאות בהן ניתן להשתמש, התוכנות מאפשרות עבודה בשפה העברית הן מבחינת תפריטים והן מבחינת כתיבה תקינה בשפה העברית (מימין לשמאל).
יש מדריכים רבים לשימוש בתוכנות אלו אותם ניתן לקרא באתרי אינטרנט שונים אפשר גם ללמוד על התוכנות מספרי הדרכה במגוון רמות למשתמש (רמת מתחילים ומעלה).
שיטת לימוד יעילה וייחודית ללמידת התוכנות היא בשיעורים פרטיים (כן כן, שיעורי פרטיים) בליווי מרצה מוסמך במקצוע העיצוב הגרפי והוכשר ללימוד עיצוב גרפי, שיעורים המתקיימים באווירה נעימה והסטודנט מקבל יחס אישי וסבלני, בדרך בה תבחרו ללמוד את התוכנות כחלק מהלימודים תלמדו איך לעצב הזמנות לאירועים.
תוכנות גרפיות אלו נלמדות במסלולי לימוד עיצוב גרפי במכללות / אוניברסיטאות במסגרת ברחבי הארץ, בקורסים אלו הסטודנט ילמד את השימוש בתוכנות ואיך להגיע איתן לתוצאות איכויות ומקצועיות...


 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811