מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

ללמוד לצייר פנים וגוף

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> ללמוד לצייר פנים וגוף

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

ללמוד לצייר פנים

יש לא מעט אנשים שבגיל מסוים מחליטים להכניס עוד משהו לחיים שלהם, משהו שיעשה להם טוב וינקה להם קצת את הראש מהשגרה הסוערת. השגרה היום יומית יכולה להיות שוחקת וזה מה שגורם לרבים לרצות גם לשבור את השגרה המעיקה. זה יכול להגיע בכל גיל וזה יכול לבוא בדרכים שונות ואחת מהן היא עיסוק באומנות שעושה טוב לנשמה. עיסוק באומנות יכול להיות בדרכים שונות ואחד מהם הוא ציור, ואם פורטרטים או ציור פנים מעניינים אתכם אתם חייבים ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור. אילוסטרייטור היא תוכנה מדהימה, תוכנה שכל מי שמצייר ולא משנה מה חייב ללמוד אותה.
ללמוד לצייר פנים

העתקה של פנים שלב אחר שלב...

אם אתם מחפשים רעיון למתנה, רעיון למשהו אישי בשביל מישהו שאתם אוהבים או מישהו שחשוב לכם, ציור שלו יכול להיות מתנה נפלאה. אך מי שלא יודע לצייר או שאין לו כשרון טבעי לכך יתקשה להפיק ציור כזה, ועם תוכנת אילוסטרייטור הוא יוכל לעשות את זה. אילוסטרייטור מאפשרת להעתיק שלב אחרי שלב תמונות של פנים או כל תמונה אחרת, והתוצאה תהיה מדהימה. מי שיקבל מתנה כזו אישית, מתנה מושקעת שעבדתם עליה יידע להעריך אתכם על זה. אך לא רק העתקה של פנים אפשרית עם אילוסטרייטור, אילוסטרייטור היא תוכנה שניתן לעשות איתה כל כך הרבה ולא לחינם אנשי גרפיקה בוחרים בה כתוכנה הנבחרת שלהם.

רעיון למתנה, רעיון למשהו אישי בשביל מישהו שאתם אוה

מהי תוכנת אילוסטרייטור?

אילוסטרייטור היא תוכנה מבית חברת אדובי. חברת אדובי היא חברת תוכנות הגרפיקה המתקדמת ביותר בעולם והיא זו שעומדת מאחורי תוכנות נוספת כמו אינדיזיין, פלאש, דרימוויבר, פוטושופ הידועה ועוד תוכנות מצוינות אחרות. אילוסטרייטור היא תוכנה שנועדה בשביל ציור ואיתה יוצרים לוגואים, תלת ממד, קריקטורות ועוד דברים נוספים ואם אתם רוצים ללמוד לצייר פנים אתם חייבים להכיר אותה. אילוסטרייטור מאפשרת לעבוד על קוים בצורה מדויקת, מאפשרת לעבוד על אלמנטים ולהגדיל אותם לכל גודל שרוצים מכיוון שזו תוכנה שלא עובדת על פיקסלים אלא על וקטורים, ולא לחינם היא תוכנה שימושית כל כך אצל אנשי המקצוע הרלוונטיים.
קריקטורות ועוד דברים נוספים ואם אתם רוצים ללמוד לצ

יתרונות ציור במחשב

ללמוד לצייר פנים במחשב יספק לכם כמה יתרונות. ראשית, תוכלו לאחר סיום הציור לקחת את התמונה ולשתף אותה לכל העולם. תוכלו לשלוח אותה לאנשים שאולי ירצו לקנות אותה, תוכלו להראות אותה לחברים ותוכלו להפיץ אותה כרצונכם. לא תצטרכו לסרוק שום דבר ולא תצטרכו לשלוח באופן פיזי. יתרון נוסף הוא המשקל של הקבצים באילוסטרייטור שהינו קטן יותר מקבצי PSD של פוטושופ מה שיהפוך את ההעברה לעוד יותר קלה. ציור במחשב גם יאפשר לכם לעשות את זה מכל מקום בעולם כשכל מה שאתם צריכים הוא מחשב ותו לא, במקום לסחוב אתכם ניירות, צבעים וחומרים אחרים מה שמאוד לא נוח.
ציור במחשב

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811