מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

ללמוד לצייר

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> ללמוד לצייר

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

ללמוד לצייר

לכל אחד יש חלום. אחד חולם להיות עשיר, אחד חולם לטייל בעולם ולהקיף אותו, ואחד חולם להיות אמן וישנם כמובן עוד אין סוף חלומות. אלו שחולמים להיות אמנים הם בדרך כלל כאלו שיש להם את הכישרון הבסיסי, בין אם זה לעיצוב, פיסול, ציור או כל סוג אחר של אומנות. כשמדובר על ציור תמיד טוב כמובן שיהיה כשרון בסיסי אך זה לא חובה. ציור ניתן גם ללמוד וניתן להתאמן עד שמגיעים לרמה גבוהה. פעם, ללמוד לצייר היה דורש גם לא מעט בזבוז של חומרי עבודה ומה לעשות חומרים עולים כסף כך ששכר הלימוד היה יכול להיות יקר. אך היום עם תוכנת אילוסטרייטור ניתן ללמוד לצייר גם על המחשב ולתרגל אין ספור פעמים את המיומנויות השונות. אילוסטרייטור היא לא סתם תוכנת הבחירה של המעצבים הגרפיים כמו גם מי שעוסק בציור, בקריקטורות, קומיקס, דמויות או כל סוג אחר של ציור. היא תוכנה מצוינת ובעיקר נוחה לשימוש שכל מה שצריך הוא ללמוד אותה.
ללמוד לצייר

מהי תוכנת אילוסטרייטור?

אילוסטרייטור היא תוכנה מצוינת, תוכנה שדי דומה בכלים שלה לתוכנת פוטושופ אך היא מיועדת יותר לציור, עיצוב לוגואים, תלת ממד ועבודות נוספות. אילוסטרייטור היא תוכנה שעובדת על וקטורים מה שאומר שהיא לא עובדת על פיקסלים וככזו ניתן להגדיל ולהקטין את האלמנטים בציור או את הציור כולו לאיזו גודל שרוצים בלי לפגוע באיכות. כשרוצים להדפיס שלט גדול או אפילו שלט חוצות עובדים על החומר עם אילוסטרייטור מה שבסופו של דבר מביא לתוצאה מרשימה מאוד. אם אתם רוצים ללמוד לצייר אילוסטרייטור היא תוכנה שאתם חייבים להכיר, תוכנה מצוינת מבית חברת אדובי הידועה.
אילוסטרייטור היא תוכנה מצוינת, תוכנה שדי דומה בכלי

למה ללמוד בכלל לצייר במחשב?

בגלל שהיום העולם כולו עבר לפורמט הממוחשב. כמעט כל דבר שעשינו בעבר בצורה ידנית או על משהו פיזי היום מתקיים גם על המחשב וכפועל יוצא מכך גם באינטרנט. גם ציור היום יכול להיווצר על ידי מחשב וזה יפתח לכם עולם שלם. אם תרצו לשלוח את הציור שציירתם למישהו אחר או אפילו להציע אותו למכירה או לתערוכה, אם הוא יהיה כקובץ במחשב זה יהיה מצוין. אי אפשר להשוות ציור שנוצר עם תוכנת אילוסטרייטור לציור שצויר באופן ידני, גם אם הוא עבר סריקה בסורק איכותי.
ללמוד בכלל לצייר במחשב

ללמוד לצייר – כל אחד יכול...

אילוסטרייטור היא תוכנה שמתאימה לכולם, תוכנה אשר ניתן באמצעותה לצייר כל מה שרוצים. היא תוכנה קלה לתפעול והיא לא נועדה רק למי שיש לו אוריינטציה למחשבים. נכון, צריך ללמוד אותה וצריך לתרגל אותה עוד ועוד וצריך לעשות ניסוי וטעייה, אך בסופו של דבר התוצאה שתתקבל תהיה שווה את כל העבודה. אם אתם רוצים להתחיל וללמוד לצייר אתם חייבים להכיר את תוכנת אילוסטרייטור וכמה שיותר מוקדם.
אילוסטרייטור היא תוכנה שמתאימה לכולם, תוכנה אשר ני

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811