מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

לעבור לפרסום חינמי בפייסבוק על ידי עיצוב תמונות ומודעה?

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי-קריירה >> לעבור לפרסום חינמי בפייסבוק על ידי עיצוב תמונות ומודעה?

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

פרסום בפייסבוק מחירים ולמה לעבור לפרסום חינמי על ידי עיצוב תמונות ומודעה?

זה נכון להגיד שהפרסום בפייסבוק עובד, לשלם לפייסבוק לפי הקלקה, או לשלם להם לפי יום להפצת מודעות פרסומיות שיצרנו, אבל זה עדין כסף ובתור עסק קטן, יהיה מומלץ לא להתחיל קמפיינים בתשלום בפייסבוק אלא פשוט להעלות פוסטים עם תמונות מעוצבות.
 

אבל אם לא אבנה קמפיין בתשלום בפייסבוק, מי יסתכל על המודעות שלי?

זה לא ממש משנה כמה שתשקיע עכשיו או אח"כ לשם התחלה, תתחיל להראות קצת פעילות בפייסבוק, להעלות תמונות מעוצבות בתוכנת פוטושופ, להעלות תכנים מעניינים לפוסטים, תדאג לעדכן את הדברים כל כמה ימים, חשוב שלקוחות יאמרו לעצמם, "הנה עסק שלוקח עצמו ברצינות, מעדכן את הדברים בזמן, שם תמונות מעוצבות ויפות יש לו מאמרים מעניינים שמתחלפים, מעניין מה הוא מוכר" כך עוד ועוד לקוחות יתעניינו בדף הפייסבוק שלכם, ובשירות עליו אתם מדברים במאמרים שלכם, יעשו לייק יעבירו אותו הלאה ויסתקרנו אלו פוסטים תפרסמו לפעמים הבאות, או אילו תמונות יפות ומעוצבות תעלו בפעם הבאה.
חשוב לא להתבלבל ולא להעלות בטעות תמונות לא מעוצבות, שלא נראות טוב, כי כל הדעה הטובה שחשבו הלקוחות על השירות והעסק שלכם, עלולה להשתנות לרעה למחשבה שאם התמונות לא נראות טוב, בטח גם לא משקיע בשירות, למרות שאין זה נכון, זה מה שמשדרת תמונה שלא נראית טוב לאנשים רבים. ולכן חשוב ליפות אותה ולעצב אותה כמה שיותר מהר. תמונות שעולות לפייסבוק מהרגע שהופכים אותן ל"ציבוריות" יש אפשרות גם להפוך פוסטים לפרטיים, כלומר רק בעל דף הפייסבוק יכול לראות את אותו הפוסט וגולשי פייסבוק אחרים לא.
תוכנת הפוטושופ יכולה לתת סיוע רב בנוגע לעיצוב תמונות, התוכנה יכולה להוסיף מסגרות, צבע, טיפול בניגודיות הצבע, התוכנה יכולה להוריד אלמנטים ולהוסיף אלמנטים חדשים, לשלב בין התמונות, אפשר לשלב טקסט בתוך התמונה, אם העניין יעזור להעביר את המסר שרוצה בעל העסק, כל תמונה ניתן להתאים לגדלים מוסכמים, במיוחד גדלים שקבעה פייסבוק כשמעלים הודעות לפלטפורמה שלה, תמונה הדר גדולה של 851X315 פיקסלים, יהיה חשוב מאוד שתעוצב טוב ותהיה ברזולוציה טובה, זוהי תמונה מייצגת וחשוב מאוד שתהיה מעוצבת טוב. לאחר תמונת ההדר, ניתן להוסיף פוסטים שונים, גם חינמיים, שמורכבים מתמונה מעוצבת, מטקסט שיווקי טוב ומהפניה לקישור שבעל העסק מחליט, המטרה היא לגרום דבר ראשון, לגולשי פייסבוק שמעוניינים לעבור לצפות באתר של בעל העסק או לרכוש מהמוצרים שלו עצמו לבדם.
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811