מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

מדריך אילוסטרייטור. סרטונים בתוכנת אילוסטרייטור, למתחילים ולמתקדמים, חינם

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס אילוסטרייטור ILLUSTRATOR >> ILLUSTRATOR מדריכים לאילוסטרייטור CC למתחילים ולמתקדמים חינם >> מדריך אילוסטרייטור. סרטונים בתוכנת אילוסטרייטור, למתחילים ולמתקדמים, חינם

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל : 

מדריך אילוסטרייטור. סרטונים בתוכנת אילוסטרייטור, למתחילים ולמתקדמים, חינם

מחפשים מדריכים ללימוד ציור באינטרנט? רוצים לדעת איך לבצע שקיפות באילוסטרייטור? הגעתם למקום הנכון, אילוסטרייטור התוכנה המרכזית בעולם העיצוב גרפי תפתח לכם עולמות רחבים בכל הנושא של הגדלת ראש למעצבים גרפיים או גרפיקאים, התוכנה כבר עשרות שנים בישראל ואחראית על אין ספור ציורים ואיורים שאתם רואים סביבכם, התוכנה בעברה היתה מיועדת אך ורק לציור וקטורי ובשנים האחרונות הפכה להיות חלק מהקריירה של המעצב גרפי העוסק במיתוג ובניית לוגואים לעסקים בעולם התקשורת חזותית, במאמר זה תקבלו פרטים רחבים על יכולות התוכנה וכמובן טיפים על איך לעשות עבודות בגרפיקה ממוחשבת עם אפקטים מדהימים.
TRANSPARENCY ILLUSTRATOR שקופית

הכנסת שקיפות לגרפיקה וקטורית  יצירת לוגו באילוסטרייטור

אחד הטכניקות הפופולריות ביותר לשילוב בין אלמנטים בגרפיקה הוא שימוש בשקיפות, אפקט השקיפות יוצר תחושה קצת אחרת בהרמוניה של גרפיקה ממוחשבת, תוכנות וקטוריות בגלל שידוע שאיכות ההדפסה גבוהה יותר השימוש בשקיפות או שילוב של אלמנטים גרפיים יותר נפוצים. ביצוע האפקט יתבצע על ידי כניסה לתפריט WINDOWS- לאחר מכן תוכלו ללכת לחלון TRANSPARENCY  יפתח לכם חלון עם כל מיני אופציות לעבודה על אלמנטים גרפיים, חלון האחוזים שיופיע לכם שם ייתן לכם את האפשרות לבחור איזה אחוז אתם רוצים לגרפיקה שלכם, ככל שהאחוז של הגרפיקה יהיה יותר נמוך כך השקיפות של העיצוב תהייה יותר גדולה, ככל שהאחוז בחלון יתקרב למספר ערכי של 100 אחוז כך השקף ישפיע פחות יותר. אם תשימו אלמנט מעל אלמנט ותתנו אחוזים יותר נמוכים כך העיצוב הגרפי שלכם יהיה משולב בצורה יפה והצבעים של שני האלמנטים הגרפיים ישתלבו יפה יותר.
הכנסת שקיפות לגרפיקה וקטורית

תוכנות של אדובי אילוסטרייטור ופוטושופ להורדה בחינם

אם חיפשתם הורדה חינמית לתוכנת אילוסטרייטור ADOBE ILLUSTRATOR CC או שלת תוכנת אדובי פוטושופ ADOBE PHOTOSHOP תוכלו להוריד אותם בחינם לאחר ביצוע של הרשמה באתר של החברה, התוכנות שחברת אדובי מאפשרת בחינם הם תוכנות בגרסאות ישנות יותר, אמנם יש הבדלים בין שני הגרסאות האחרונות אך אם אתם סטודנטים לעיצוב ורוצים לתרגל את שיעורי הבית בהחלט הם יספיקו לכם לבצע עיצובים. הגרסה של התוכנה היא לא תקבע אם האפקט שלכם יצא טוב או לא טוב, החשיבה המרחבית של המעצבים הגרפיים והגרפיקאים הם יאפשרו לכם לחשוב בגדול ולעצב גרפיקות ממוחשבות בצורה מדהימה. תוכלו לכנס לקישור של ההורדות פה.

מה תראו בסרטונים המצורפים על תוכנת ADOBE ILLUSTRATOR CC?

בסרטונים תוכלו לראות כיצד גרפיקה ממוחשבת באילוסטרייטור מתבצעת, איך לעשות אפקטים ולשלב בין אלמנטים גרפיים, תוכלו כמובן לראות עוד סרטוני הסבר מדהימים על תקשורת חזותית ושימוש בתוכנה זאת כנסו לעמוד יכולות תוכנת אילוסטרייטור בקישור הזה, עם הסברים מפורטים איך לעצב גרפיקה ומה זה בכלל חשיבה גרפית מרחבית בעולם העיצוב גרפי, כמובן שתוכלו לגלוש בעמודים ולראות סרטוני הסבר מפורטים על מסלולי הלימוד שלנו לימודי תעודה מעצבים גרפיים או תקשורת חזותית, תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום לקבלת מידע נוסף על מגוון מסלולי הלימוד שלנו אונליין אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה מקצועית.

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811