מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

מדריך חינם איך לעצב תמונה במחשב?

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי- טיפים >> מדריך חינם איך לעצב תמונה במחשב?

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

איך לעצב תמונה במחשב?

לכל אדם כמעט בעידן הנוכחי ישנו טלפון נייד הכולל מצלמה איכותית. מכאן ניתן כיום למצוא באינטרנט שלל תכנות לעיצוב ועריכה של תמונות אשר מעניקות לכל אחד מאתנו הזדמנות נהדרת להפיק באופן עצמאי אלבום תמונות אישי. ניתן למשל להוריד את התוכנות הללו בחינם ובנוסף הן משרתות את ייעודן בצורה הטובה ביותר. ניתן כיום לעצב תמונות באופן עצמאי בצורה הפשוטה והקלה ביותר ואף להציע לחברים ולבני משפחה נוספים לעצב בעצמם תמונות אישיות או אלבום תמונות שלם.
עיצוב תמונות במחשב חינם תוכנה

תוכנות עיצוב ועריכת תמונות פשוטות וקלות לתפעול

כל מה שצריך הוא מחשב שניתן להתקין עליו את התוכנה לרבות מדפסת טובה, נייר צילום איכותי וצבעים מתאימים. תוכנות לעיצוב גרפיקה ועריכה של תוכנות שמוצעות היום ברשת האינטרנט הן פשוטות לתפעול וכל ילד קטן למעשה מסוגל להסתדר עם ההוראות של הביצוע. ניתן להוריד את התמונות מקבצים במחשב, מדיסקים וכן הלאה. לאחר מכן, יש לגרור את התמונות לתבנית עיצוב מסוימת אשר שייכת אל התוכנה. ברמת העיקרון בכל תוכנה לעיצוב ועריכת תמונות קיימות כמה תבניות רקע שמתאימות לנושא המבוקש לשיוך התמונות.

אלבומי תמונות מאז ועד היום

אם משל צילמתן תמונות של חופשה זוגית בחו"ל או טקסי סוף שנה בבית הספר, ניתן לבחור עבורן תבנית רקע מתאימה ועליה להלביש את התמונות שצילמתם מאותו היום. להבדיל מאלבומי התמונות שהיו נהוגים ונפוצים בעבר, אלבומי התמונות המודרניים בהם בעלי חזות הרבה יותר מעניינית ועשירה. פעם נהוג היה לארגן את התמונות שצולמו במצלמת קודאק, וכעבור מספר ימי המתנה כאשר התמונות חזרו מהפיתוח, היינו משלבים אותם בתוך הכיסים הקטנים של האלבום ובצד כל תמונה כותבים את התאריך והמיקום של התמונה. 

אלבומי תמונות איכותיים באמצעות תוכנות עיצוב ועריכה

כיום אנו מדפיסים את התמונות באמצעות המחשב הביתי ועל גבי נייר איכותי לצילום עם רקע שנבחר על ידינו בצורה אישית ומותאמת. באמצעות המחשב ובפרט על ידי תוכנה לעיצוב ועריכת תמונות ניתן כיום ליצור אלבום תמונות מרשים שיכלול כמה תקופות מעבר חשובות בחיינו. תוכנות אלו מאפשרות לנו מגוון אופציות לעיצוב ועריכה והשמיים הם הגבול. 
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811