מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

מדריך חינם כתיבה טקסט בתוך תמונה פוטושופ עם הצללה PHOTOSHOP CC

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> מדריך חינם כתיבה טקסט בתוך תמונה פוטושופ עם הצללה PHOTOSHOP CC

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

כתיבת טקסט בתוך תמונה עם הצללה בפוטושופ

בסרטון שלהלן נלמד טריק בפוטושופ להכנסת טקסט בתוך תמונה עם הצללה יפה. בתחילה מקלידים טקסט כלשהו ומגדילים אותו מעט עם כלים שונים. באמצעות יצירת שכבות ניתן להגדיל את המילים בפרופורציות מלאות. כעת יש לנו טקסט על תמונה מוגדלת ולאחר מכן זורקים לפח את השכבה הראשונה של הטקסט. לאחר מכן נחתוך את הרקע ונקבל טקסט עם תוכן של תמונה, באמצעות הגדלה אנו מקבלים תוצאה מרשימה שאותה נלמד יחד כיצד להצליל.

מהי החשיבות של הדרכת פוטושופ

מכללת סולו ללימודי עיצוב גרפי און ליין מציעה לכם ליהנות ממגוון הדרכות בתוכנת פוטושופ. הדרכת פוטושופ נחשבת כיום לנושא בעל חשיבות מרכזית במיוחד כל עוד אנו מדברים על לימודי התוכנה. פוטושופ היא תוכנה שרוב האנשים נוטים להסתדר עמה וחלקם אף חושבים כי מדובר כאן בתוכנה פשוטה מאד וקלה להבנה. יחד עם זאת חשוב לציין כי מי שטוען כך סביר להניח למד את התוכנה באופן יסודי ומסודר והתרגל לשימושיה לאחר שעבד עליה לא מעט זמן. אם נשאל אנשים אלו מהו הדבר החשוב ביותר במסגרת הלימודים הם וודאי יאמרו כי הדרכת פוטושופ היא האלמנט המשמעותי ביותר.

שליטה מלאה בתוכנת פוטושופ

צמד המילים שעשויות להביא אתכם להצלחה מסחררת בעולם העיצוב הגרפי והשרטוט או מנגד לכישלון חרוץ הוא הדרכת פוטושופ. אנשים רבים מעוניינים כבר כמה שנים ארוכות להשתלב בתחום הגרפי ומודעים היטב לעובדה כי שום מקום עבודה לא יטרח להתבונן או להקדיש תשומת לב לקורות החיים שלם אן הידע המקצועי שלהם איננו כולל שליטה בתוכנת פוטושופ. גם אנשים שעבדים במשרדי עיצוב נדרשים להפגין שליטה בגרסאותיה החדשות של התוכנה ובכל העדכונים שנלווים לה מדי יום ביומו ועל כן הדרכה נדרשת גם כאן.

מדריך לימודי תוכנת פוטושופ

המדריך אשר מעביר את הדרכת פוטושופ הוא בעל חשיבות מרובה מכיוון שאם איננו מומחה ומיומן די הצורך בהעברה נכונה והולמת של חומרי הלימוד או שאין לו גישה טבעית להדרכה, אז סביר להניח שהתלמידים יתקשו מאד במסגרת למידת התוכנה. המדריך אם כן חייב לעבור הכשרה מתאימה להדרכת פוטושופ ולהפגין בה ידע ושליטה מלאה. 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811