מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

מדריך למתחילים בפוטושופ איך לפתוח מסמך CS6

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> מדריך למתחילים בפוטושופ איך לפתוח מסמך CS6

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

מדריך למתחילים בפוטושופ CS6 איך פותחים מסמך להורדה

מדריך למתחילים בפוטושופ- איך לפתוח מסמך CS6?
פתיחת מסמך CS6 הוא אחד מהשלבים הבסיסיים ביותר בלימודי תוכנת פוטושופ. המדריך שלהלן נועד לסייע לכם להבין את שלבי הפעולה הנדרשים למען פתיחת מסמך CS6 בצורה נגישה וקלה להבנה. אתם מוזמנים להעמיק את הידע שלכם בתוכנה או ללמוד אותה מאפשר בצורה האינטואיטיבית ביותר באמצעות מדריכים מקוונים שזמינים לכם באינטרנט. מהרגע שתדעו כיצד לפתוח מסמך בפוטושופ, עולם שלם של אפשרויות ייפתח בפניכם ותוכלו להתחיל לעבוד על תמונות שתמיד חלמתם להפוך אותן למושלמות פי כמה וכמה רמות.

לימודי תוכנת פוטושופ

תוכנת פוטושופ היא אחד הכלים השימושיים ביותר כיום בעולם העיצוב והצילום, והיא איננה משמשת רק אנשים מהמקצוע אלא גם לא מעט חובבנים בתחום. התוכנה מיועדת לעריכה ועיצוב של תמונות וניתן באמצעות לתקן כמעט כל פגם אפשרי בתמונה ולשנות בנוסף צבעים ורקעים. התוכנה משמשת כיום כמעט את כל מי שעוסק בעולם העיצוב הגרפי, עיצוב מוצר, עיצוב אופנה וכמובן עולם הצילום. המדריכים שלהלן יאפשרו לחבור אל עולם העיצוב והצילום בצורה קלה ומבלי לצאת מן הבית בכלל.

יתרונות תוכנת פוטושופ

למעט תוכנת פוטושופ בשוק מוצעות עוד תוכנות רבות לעיבוד קבצים דיגיטאליים כלומר תמונות. עם התוכנות הללו ניתן כאמור לתקן פגמים דוגמת לכלוכים, פגמים, עיניים אדומות ולשנות צבעים שנראו אחרת לגמרי במעמד הצילום. את רזי התוכנה ניתן ללמוד מהמדריכים האינטרנטיים שלהלן. לא אחת אנו מבחינים בתמונות בגלריות ברשת או תמונות מודפסות שאינן נראות טבעיות או מציאותיות. ברוב המקרים נדמה לנו כי למעשה מדובר כאן בציור ולא בתמונה. אם כך הדבר כנראה שתוכנת פוטושופ הייתה חלק בלתי נפרד מתהליך עיבוד ועריכת התמונה.

יתרונות רבים

לימוד תוכנת פוטושופ יכולה לסייע לכם להבין את היתרונות הנפלאים של אחת התוכנות השימושיות ביותר בעולם. במקביל ניתן גם לחסוך כספים רבים באמצעות לימודי התוכנה שכן במקום להזמין שירותים ממעצב גרפי מקצועי ניתן לעשות זאת כיום לבד לגמרי וליהנות מתוצאה איכותית לא פחות. באמצעות תוכנת פוטושופ ניתן להעלות לדף העסקי מודעות שיווקיות, לשלב תמונות עם טקסטים איכותיים ועוד שלל אפשרויות.


להורדה פוטושופ לימודים למתחילים

תיהנו!!
1
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811