מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

מדריכי פוטושופ חינם הכל על אפקטים על תמונות הצללה SHADOW

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> מדריכי פוטושופ חינם הכל על אפקטים על תמונות הצללה SHADOW

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

מדריכי פוטושופ חינם! הכול על אפקטים על תמונות הצללה SHADOW

פוטושופ היא תוכנת עיבוד התמונות הטובה בעולם, תוכנה שמיליונים עושים בה שימוש בין אם מקצועי ובין אם חובבני. פוטושופ קיימת כבר שנים רבות והיא תוכנה שמאפשרת לעשות נפלאות לתמונות שמעובדות בעזרתה, והיא בעצם חדר החושך המודרני שקיים. אם בעבר תמונות היו מפותחות עם פילמים ומי שרצה לעבוד על התמונות הללו היה צריך לעבוד בחדר חושך בכדי לקבל תוצאות, היום יש את תוכנת פוטושופ שהיא חדר חושך לעבודה עם קבצים דיגיטליים. הסרטון שלפניכם הוא סרטון שמדבר על אפקטים על תמונות ויצירת הצללה עליהן, בכדי לקבל את התוצאה הרצויה. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה והוא מצריך הבנה של הדברים כמו גם תרגול שלהם, ואם התרגול יתקיים עוד ועוד כך השליטה בתוכנה תהיה טובה יותר ויותר. 

מי צריך אפקטים על תמונות?

כשמצלמים תמונה צריך קודם כל לוודא שהיא באיכות הראויה, בין אם זו סתם תמונה שצילמנו בשבילנו ובעיקר אם זו תמונה שצילמנו בשביל לקוחות שלנו. מעבר לחדות ובהירות של התמונה וכמובן שהיא לא תהיה מטושטשת ובמצב טוב סה"כ, ניתן להוסיף לה אפקטים שונים, אפקטים יעצימו את התמונה ויעשו ממנה תמונה שאי אפשר יהיה לפספס. אם אתם צלמי אירועים לדוגמא ורוצים לחת תמונה של לקוח שלכם ולהפוך אותה ללא שגרתית, הוספת אפקט מתאים יכולה להיות בדיוק מה שצריך. אם אתם רוצים להרשים את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, תראו להם תמונות שעבדתם עליהן והפכתם אותן למיוחדות בזכות האפקטים שהוספתם להם.

לעצב אלבומים במקצועיות רבה יותר...

אחד המקצועות שנהיו פופולאריים ומבוקשים בשנים האחרונות הוא עיצוב אלבומים. עיצוב אלבומים יכול להתבצע על ידי הצלם עצמו או על ידי מי מטעמו, או על ידי מישהו עצמאי שמציע את השירות הזה. אם אתם רוצים להיות מעצבי אלבומים טובים יותר ואיכותיים יותר, כדאי שתדעו איך לעבוד עם אפקטים שונים, וכך תוכלו להציג את העבודות שלכם ולקבל עוד ועוד עבודות. פוטושופ מציעה אפקטים שונים וכדאי מאוד לדעת לנצל את האפקטים הללו כמה שיותר. 

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811