מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

מחוברים 2.0 לעולם האינטרנט

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי- טיפים >> מחוברים 2.0 לעולם האינטרנט

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

מחוברים 2.0

 

המבוגרים שבינינו זוכרים כמובן את מכשיר הביפר שיה מנת חלקם של ה"חשובים" כגון קציני צבא ובעלי תפקידי ניהול. מן מכשיר שדואג לעדכן את בעליו בעדכונים חשובים מהמתרחש בגזרת האחריות הצבאית או מנהלית שלו. כיום, כאשר לכל אזרח יש מכשיר סלולארי אחד לפחות, כולם מקבלים המון עדכונים מכל מיני גזרות וחזיתות. בנוסף, בניגוד למכשיר ההוא שבאמצעותו ניתן היה רק לאשר את קבלת ההודעה, הרי שכיום כול העולם וגרושתו משתתפים בצורה פעילה ברב שיח כלל עולמי ורב תרבותי. רובנו אפילו לא לגמרי מכירים את בעולם האמתי את החברים שלנו מהעולם הווירטואלי שנמצאים עמנו בקשר יומיומי. במהלך העשור הראשון של המאה ה-21 התרחשה לנגד עינינו מהפכה טכנולוגית בעלת ניחוח דיגיטאלי מובהק. עם בימי הביפר היה ניצור לש מידע ומיקוד- הרי שכיום כל הסכרים נפרצו יאנו עדים למבול של מידע. האתגר הגדול זה לשלוט ולמיין אותו בצורה יעילה ומועילה.

 

המידע העסקי

 

באשר לבתי העסק השונים, הם נאלצים להתמודד עם 2 אלמנטים מרכזיים. אחד זה הפצת המידע לגבי המוצרים והשירותים שלהם אל עבר קהל היעד. האלמנט השני זה לקחת חלק פעיל בדיאלוג של עם אותו קהל יעד, תוך מיקוד השיחה אל עבר סל השירותים והמוצרים של העסק. לצורך עמידה או מתן מענה לשני האלמנטים הנ"ל ניתן להשתמש בכלים שנועדו ממש לשם כך. האתרים והאפליקציות. בניית אתרים זה הא-ב של כל עסק או ארגון כיום. עסק בלי אתר כיום משול לאותו עסק שלא היה לא נוכחות ספרי דפי זהב. כלומר, אם אתה לא שם אתה לא קיים. בנוסף, לאור העובדה כי הרוב המכריע של הגולשים עושים זאת באמצעות הסלולארי החכם, הרי שאין מנוס מלפנות לכיוון של פיתוח אפליקציות. שכן, ללא אפליקציה הייעודית של העסק הרי שלמתחרים יש יצרון יחסי על פניכם. אמנם העלויות של אותן אפליקציות, אתרים וכמובן הקידום שלהם עלה לא מעט כסף, אבל מדובר בהשקעה שמחזירה את עצמה. כאמור, עסק ללא נוכחות חזקה וחברותית ברשת מהר מאוד ימצא את עצמו מחוץ לתחומי המגרש.

לימודים בניית אתרים פיתוח אפליקציות

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811