מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

מידע על בית הספר

דף הבית >> אודות SOLO: >> מידע על בית הספר


דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

מה תמצאו שם

אודות בית ספר גרפיקה ממוחשבת סולו עם איזה מוסדות לימוד ומכללות אקדמיות בישראל אנחנו עובדים, באיזה מקומות ומכללות סולו מעבירה קורסים והדרכות בעיצוב גרפי, משרדי פרסום וחברות גרפיקה שמשתמשות בשירותי המכללה לקבלת קורסים אונליין, טיפים ומידע מלא של מתעניינים בראשית דרכם, מומלץ לראות את כל המידע ולקרוא כיצד בעצם גם אתם תוכלו ללמוד עם כל הנוחות בהדרכה פרטית עם המורה הפרטי שלך את יסודות העיצוב גרפי להכנת תיק עבודות של מעצבים גרפיים או גרפיקאים. כידוע בעת בחירת מוסדות לימוד יש לראות בהצלחת הבוגרים כאבן מפתח להצלחה בחיים.


 

במה אנחנו מאמינים?

אנו מאמינים שהדרכה פרטית ואישית יוצרת לימוד יותר מעמיק והצלחה במקצוע שבחרתם, מורה סבלני יביא אתכם ליעדים שקצת קשה להביא אנשים ותלמידים בקבוצה, הפרעות שונות בקבוצה יכולים לפגוע במהלך הלימודים, מחצית מהתלמידים של סולו הם בוגרי מכללות וקורסים ממקומות אחרים שכשלו מכל מיני סיבות במסגרות של לימודים בקבוצה ובחרו בשיטת הלימודים האישית כדרך היחידה שלהם להגשמת החלום שלהם ללמוד עיצוב מהו. זה לא סוד שהוראה פרטית הוכיחה את עצמה שנים בהצלחה של 100 אחוז בלימודים, יש כאלה שיבחרו ללמוד בצורה כזאת יש כאלה שיבחרו ללמוד בצורה אחרת, במקצוע כזה של עיצוב גרפי מה שחשוב זה אך ורק תיק העבודות של התלמיד ואליו אנחנו מכוונים כבר מתחילת הלימודים.


 

יחס אישי וחם לכל תלמיד

במסגרת הלימודים המורה מתחבר לתלמיד ולאט לאט מבין את כל הצרכים האישיים שלו ובאיזה דרך הוא קולט את החומר יש כאלה שלומדים יותר לאט והמורה יתגבר אותו ויש כאלה שלומדים יותר מהר סה"כ המוח האנושי רואה את הדברים בצורה אחרת, יש כאלה מכל מיני סיבות שהחליטו שהלימודים האלה הם הדרך היחידה שלהם ללמוד מרבית מהסטודנטים שלנו הם אימהות שמכל מיני סיבות לא יכולות ללמוד במסגרת לימודים רגילה וזה האופצייה היחידה שלהם לקבל השכלה מהבית בצורה אישית עם מורה שתמחבר למסך של המחשב ועובד איתה בצורה פרטית ואישית.


 

המלצות על מכללת סולו וחוות דעת אישית

תוכלו לבקר בעמוד תלמידים ממליצים ולראות המלצות על שיטת הלימודים ולראות כיצד מכללת סולו תרמה להם אישית באיכות החיים והגשמת החלום, תוכלו ליצור קשר ולדבר עם צוות המורים ולקבל מידע יותר מקיף על שיטת הלימודים בהצלחה!
ריכזנו לכם כאן את את כל המידע על מכללת סולו לימודי עיצוב גרפי 
בין לקוחותינו...
מידע על בית הספר...

כנסו המלצות של מאות סטודנטים וחברות שלמדו במכללת סולו עיצוב גרפי!

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811