מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

סרטון מדהים שימוש תוכנה לעיצוב אלבום דיגיטלי

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> סרטון מדהים שימוש תוכנה לעיצוב אלבום דיגיטלי

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

סרטון מדהים, שימוש בתוכנה לעיצוב אלבום דיגיטלי.

אם בעבר היינו מעצבים אלבומים לאחר כל אירוע שהוא, אלבומים שהיו מורכבים מתמונות שפותחו, היום זה כבר עובד לגמרי אחרת. היום כבר הכול דיגיטלי וכך גם אלבומי התמונות המעוצבים, וכל מה שצריך הוא כישרון מינימלי, והכרה של הטכניקות השונות כמו גם של התוכנה שאיתה עובדים. בסרטון שלפניכם תוכלו לראות איך עושים את זה בצורה נכונה, איך מעצבים אלבומים על ידי שימוש בתוכנה, ואיך עושים את זה באופן מדויק כך שתישאר מזכרת מדהימה. הסרטון הוא פשוט מאוד ומלווה בהסברים, ובין אם אתם מעצבים או כאלו לא ניסיון, הסרטון הזה יתרום לכם המון. כל מה שצריך הוא להקשיב למוסבר בו, ליישם ולתרגל עד כמה שאפשר בשביל לקבל את מקסימום התוצאה ממנו.

לעצב אלבומים באופן מקצועי

אם אתם רוצים למצוא עבודה טובה עם לא מעט פרנסה בצידה, ואם אתם רוצים לעבוד מתי שנוח לכם ומכל מקום, אם אתם מחפשים עבודה יצירתית ומעניינת, עיצוב אלבומים יכול להיות בדיוק בשבילכם. יש ביקוש גדול למעצבי אלבומים, בין אם הם עובדים מול צלמי אירועים ובין אם הם עובדים באופן עצמאי ומפרסמים את עצמם,  ומדובר על עבודה שכל מה שצריך הוא ללמוד אותה ולהיות ייחודים בעבודות שלכם. עם תיק עבודות מכובד ועם מוטיבציה גבוהה, תוכלו גם אתם להתפרנס בכבוד, ותוכלו לעסוק במשהו שאתם אוהבים, והלקוחות כבר יגיעו אליכם מפה לאוזן.

לעצב אלבומים כתחביב

אם אתם לא רוצים ללמוד את התחום בשביל לעסוק בו, ואם יש לכם צבר גדול של תמונות שאתם רוצים לסדר ולעצב, לימוד עיצוב אלבומים הוא בדיוק בשבילכם. יש בזה לא מעט כיף ואתגר לא קטן, ואת הפירות קוצרים כשאחרים מתוודעים למה שעשיתם ומתפעלים ממנו. אין שום סיבה שהתמונות שלכם יהיו מפוזרות על המחשב כשאפשר להפוך אותן למזכרת יפה, מזכרת מעניינת וייחודית. 
הסרטון הזה כמו רבים אחרים יסייע לכם לעצב אלבומים בצורה נכונה ומקצועית, ולהפיק תחת ידכם עבודות יפות מאוד. מי שרוצה ללמוד עוד ולהתמקצע עוד השמיים הם הגבול, והסרטון הזה הוא הצעד הראשון בשבילכם.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811