מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

עבודה עם מסכות בפוטושופ אפקטים מדהימים מדריך חינם

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> עבודה עם מסכות בפוטושופ אפקטים מדהימים מדריך חינם
 

מה זה MASK PHOTOSHOP עבודה עם מסכות בפוטושופ, אפקטים מדהימים מדריך חינם!

אם ראיתם תמונה כלשהיא במקום כלשהוא שנוספו לה אפקטים שונים ותהיתם איך התמונה נראית ככה, זה התבצע עם פוטושופ. פוטושופ היא תוכנת העיצוב המתקדמת ביותר בעולם, תוכנה איכותית שיש בה אין ספור כלים. אם הגעתם לסרטון הזה זה אומר שהתוכנה מעניינת אתכם ולא משנה מאיזו סיבה, ובסרטון זה תוכלו ללמוד על מסיכות בפוטושופ כמו גם איך עושים את אותם אפקטים. פוטושופ היא תוכנה עם אין סוף אפשרויות ואתם צריכים ללמוד עוד ועוד בשביל להכיר את היכולות שלה ולהתוודע אליהן, ועם הסרטון הזה תתקדמו עוד צעד אל עבר הכרת התוכנה ועבודה עמה. אז קדימה למה אתם מחכים?
 

טשטוש של אזורים בתוכנת הגרפיקה ומיקוד גרפי על אזור

טשטוש אזורים בתמונה בפוטושופ

פוטושופ למעצבים גרפיים - גרפיקאים

פוטושופ היא תוכנה שנמצאת בשימוש בין השאר אצל מעצבים. מעצבים עושים בה שימוש כל הזמן בין אם הם עצמאיים ובין אם הם שכירים, והיא מצטרפת לתוכנות נוספות כמו אילוסטרייטור, אינדיזיין, דרימוויבר, פלאש ואחרות. בשביל להיות מעצב גרפי צריך לדעת את כל התוכנות הללו ומעצבי מתקנים ומעבדים באמצעות פוטושופ תמונות למטרות מסחריות ופרסומיות. ראיתם קולאז' תמונות על פלאייר? הקולאז' עוצב באמצעות פוטושופ. ראיתם שלט חוצות עם כיתוב פרסומי? גם פה פוטושופ בתמונה. פוטושופ היא גם תכונה שעובדת יחד עם התוכנות הנוספות של אדובי ושליטה על כל התוכנות הללו יכולה לסייע להפיק עבודות מרהיבות.
 

עבודות ציור בפוטושופ להפוך תמונה לאמנותית

ציור בפוטושופ

להיות מעצב גרפי שכיר או עצמאי פרילנס?

לאחר שתלמדו את תוכנת פוטושופ ותוכנות נוספות, תוכלו להציע את השירותים שלכם כמעצבים גרפיים. תוכלו לעבוד כשכירים במשרדי פרסום, סטודיואים לגרפיקה, בתי דפוס, מערכות עיתונים, מערכות הוצאה לאור ובמקומות רבים אחרים. היום כל עסק שמשחרר חומרים פרסומיים חייב מעצב גרפי, ותוכלו למצוא עבודה בקלות אם תציג תיק עבודות מרשים. מצד שי, את כל זה אתם יכולים לעשות גם מהבית או מהמשרד, יכולים להציע את השירותים שלכם לחברות בניית אתרים, חברות פרסום, צלמים שצריכים אלבומים מעוצבים, בתי דפוס ומקומות רבים אחרים. תארו לעצמכם את עצמכם מגשימים את החלום ועובדים מהבית בפיג'מה ומתפרנסים נהדר, רואים אתה ילדים בבוקר ובערב וחיים את החיים הטובים. לא מפתה? זה אכן מפתה וכל מה שאתם צריכים הוא ללמוד בצור מקצועית, ובשביל זה יש את מכללת סולו – המכללה ללימודי עיצוב גרפי מהבית דרך האינטרנט בשיטת אחד על אחד.

להפוך תמונה לציור בפוטושופ

ללמוד במכללת סולו ולפתח קריירה בעיצוב גרפי

בין אם אתם רוצים ללמוד רק את תוכנת פוטושופ לצרכים שונים ובין אם אתם רוצים ללמוד עיצוב גרפי, מכללת סולו היא המקום הנכון בשבילכם. במכללת סולו תלמדו בשיטה אחרת, שיטה נוחה יותר ויעילה יותר מאשר בכיתה, שיטת לימוד דרך האינטרנט כשכל מה שאתם צריכים הוא מחשב וחיבור לאינטרנט. במכללת סולו גם תיבנו תיק עבודות מרשים אותו תוכלו להציג בפני לקוחות או מעסיקים פוטנציאליים.

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811