מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

עוגות יומולדת מעוצבות והקשר לתוכנת פוטושופ

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> עוגות יומולדת מעוצבות והקשר לתוכנת פוטושופ

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

עוגות יומולדת מעוצבות והקשר לתוכנת פוטושופ

 

אז הנה מתקרב לו יום ההולדת של הילד שלכם. יום הולדת הוא תמיד אירוע מרגש וההורים תמיד רוצים שהוא יהיה מיוחד ושהילד יהיה מרוצה. יש דברים שונים שצריך לארגן כשמתכננים יום הולדת, ולכל אחד יש את הסגנון שלו, אך מסיבה כזו לא יכולה להיות בלי עוגת יום הולדת. ניתן היום לעצב עוגת יום הולדת על ידי בצק-סוכר או חומרים אחרים, ניתן לעצב דמויות או סתם לכתוב עם צבע מאכל משהו שרוצים, אך היו יש אפשרות לעשות עוד משהו שבעבר אי אפשר היה לעשות והוא – להדפיס תמונה אכילה. כן, היום ניתן לעצב איזו שהיא תמונה שתהיה על העוגה והיא תודפס במדפסת מיוחדת, והעוגה תיאכל יחד עם התמונה. את ההדפסה עושים אם כן במקומות שונים שמציעים את זה, אך איך מעצבים את התמונה? איך אפשר להפוך תמונה רגילה לעוד יותר מיוחדת מסתם תמונה? פשוט מאוד – עם תוכנת פוטושופ הפופולארית.
 

עוגת יום הולדת מעוצבת

 

עיצוב עוגת יום הולדת עם תוכנת פוטושופ

אז את הטכנולוגיה הבנו פחות או יותר ועכשיו אנחנו יודעים שכל מה שאנחנו צריכים לספק להדפסה היא תמונה. אפשר כמובן לספק תמונה של הילד מה שיכול להיות מאוד נחמד, אך אפשר גם לקחת את זה עוד צעד אחד קדימה ולספק תמונה מעוצבת. תמונה כזו יכולה להיות תמונה שמשלבת כמה תמונות של הילד ושל משפחתו או חבריו, יכולה להיות תמונה עם אפקטים שונים שנוספו אליה, והכול בסופו של דבר כיד הדמיון – עם פוטושופ אפשר לעשות הכול!

פוטושופ – תוכנת העיצוב המתקדמת ביותר בעולם!

אם אתם רוצים לעצב את עוגת יום ההולדת של הילד שלכם, תוכלו לעשות שימוש באין ספור תוכנות עיצוב תמונות שחלק ניכר מהן אפילו חינמיות. אך אם תרצו להשיג אפקטים בלתי שגרתיים רק עם פוטושופ תוכלו לעשות את זה להלן סרטוני הסבר. פוטושופ מציעה כלים רבים ומגוונים המאפשרים לקחת כל תמונה ולהפוך אותה ליצירת אומנות של ממש, למסגר אותה, להצליל אותה ולעשות כל דבר אחר שעולה במוחכם. עיצוב עוגת יום הולדת עם תוכנת פוטושופ יספק תוצר מיוחד ובלי שגרתי, ויהפוך את הילד למאושר!

להתפרנס מעיצוב עוגות...

יש לא מעט אנשים שמתפרנסים מעיצוב עוגות יום הולדת או עוגות לאירועים אחרים. יש טכניקות שונות לעיצוב עוגות אך אם אתם עוסקים בכך או מתעתדים להיות כאלו אתם חייבים להכיר וללמוד גם את האופציה הזו. כך תוכלו להציע שירותים יותר מגוונים ללקוחות שלכם וכך תוכלו לייצר עבודות מרהיבות ומיוחדות יותר ולהיות אנשי מקצוע טובים יותר ומה שלא פחות חשוב – מכניסים יותר.

שימוש בפוטושופ לעיצוב עוגות יום הולדת ועוגות לאירועים אחרים הוא חובה עבור כל מי שמתפרנס מהתחום כמו גם לכאלו שרוצים להפיק תחת ידם יצירת אומנות של ממש!

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811