מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

עיצוב אפליקציות שעובד

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> עיצוב אפליקציות שעובד

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

עיצוב אפליקציות שעובד

אין זה סוד כי בזמן האחרון, העולם הולך ומתפתח לכיוון המובייל. ניתן להבין זאת ממספר "טרנדים" ושינויים כגון גוגל המכוונת ומתריעה כי כל אתר ראוי ויהיה ידידותי למובייל ובעיקר ממספר הגולשים מהטלפונים החכמים והטאבלטים. אי לכך ובהתאם לזאת, כמות האפליקציות הקיימת, גדלה וגדלה מדיי יום ורף הדרישות של היוזרים גדל. אם בעבר, יכלה אפליקציה לתפקד באופן ממוצע ועדיין לא היו נשמעות ביקורות או תלונות מכיוון שהיה זה "מקובל" כי האפליקציה לא חייבת לעבוד באופן מלא ותקין, הרי שכיום הדרישה לאפליקציות איכותיות, חכמות, מעוצבות ומתפקדות היא דרישת מינימום אחרת אחוזי הנטישה יהיו גבוהים מאוד.

עיצוב גרפי ואפליקציות 2015-2016
 

מעצבים אפליקציות

תהליך בניית האפליקציה הוא תהליך אותו יש ליישם בעזרת המומחים שבדבר, אין ספק כי תודות לכלים הקיימים כיום, ניתן לפתח אפליקציה בעלויות נמוכות אך בסופו של דבר הכל מתנקז לשאלת המיליון דולר והיא: "האם היוזרים שלי נהנים ומפיקים תועלת משימוש באפליקציה?". כדי שכל בעל אפליקציה יוכל להשיב לשאלה זו בחיוב, הרי שמומלץ לפנות אל חברת פיתוח ועיצוב אפליקציות מקצועית ובעלת ניסיון רב ככל האפשר.
הצעד הראשון בו יש לנקוט כאשר רוצים לפתח ולבנות אפליקציה הוא בעצם להגות את קונספט האפליקציה ולהגדיר מה מטרתה. לאחר מכן יש לעבור לשלב אפיון האפליקציה ואז להתחיל בתהליך הבנייה. במסגרת התהליך הזה יש לזכור כי עיצוב אפליקציות הוא אינו מותרות ולכן יש לשים את הדגש על העיצוב שאמור ומוטב וימשוך את עיני הגולש והיוזר העתידי. עיצוב הוא אקוטי עבור האפליקציה שכן אפליקציה לא מעוצבת, תבלע בין ים האפליקציות הקיימות.
הפיכת רעיון לאפליקציה שעובדת, הוא תהליך לא פשוט ולעיתים יכול להסתיים בויתור על מה שיכלה להיות האפליקציה החמה ביותר בשוק. כדי למנוע מצבים כאלו, יש לדעת לעבוד נכון ובעיקר לתכנן כל שלב ושלב על מנת להיות מוכנים וערוכים לבאות. זכרו, תכנון נכון משמעו תהליך בנייה נכון.
נכון לכתיבת שורות אלו, מרבית האפליקציות מותאמות הן עבור משתמשי אפל והן עבור משתמשי אנדרואיד. ישנם סקרים הטוענים כי בכל בית אב, ישנם מכשירים מכל הסוגים ולכן מומלץ תמיד לוודא כי האפליקציה אכן מותאמת הן לממשק אפל והן לממשק אנדרואיד.  
לסיכום, עיצוב של גרפיקה לאפליקציות ראוי ויבוצע על ידי צוות מעצבים מקצועי אשר הינו חלק אינטגרלי מצוות פיתוח אפליקציות. כיום, תודות לשפע האפליקציות הקיימות, יש לדאוג לאפליקציה מושכת אשר תעניין את היוזר ותגרום לו לעשות בה שימוש תדיר ככל האפשר. 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811