מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

עיצוב דף פייסבוק

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> עיצוב דף פייסבוק

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :


עיצוב דף פייסבוק

מי צריך בכלל דף פייסבוק עסקי? התשובה לכך ברורה היום – כולם צריכים. המונח "אם אתה לא שם אתה לא קיים" הוא המשפט הרלוונטי ביותר לעסקים ולפייסבוק ואומנם עד לפני כמה שנים הוא היה מיועד רק לאנשים פרטיים אך היום גם לבעלי עסקים. רק בישראל מעל ל-4 מיליון אנשים נכנסים לרשת כמה פעמים ביום מה שהופך אותה לרלוונטית במיוחד, וככזו שכולם חייבים להיות בה. עסקים ללא דף עסקי בפייסבוק לא רק מונעים מעצמם חשיפה אדירה אלא גם מסייעים למתחרים שלהם אלו שכן נמצאים ברשת החברתית לקטוף את הלקוחות אחד אחד. השיווק בפייסבוק חייב להיות מקצועי בכדי שהוא יצדיק את עצמו, וניהול הדף צריך להיות על ידי מי שמבין בכך, מי שיש לו את הניסיון הדרוש בשביל לנהל דף עסקי. ניהול דף פייסבוק כולל את התוכן ואת העיצוב שלו, והנה כמה דברים שכדאי לדעת על העיצוב.
עיצוב דף פייסבוק

למה כדאי להשקיע בעיצוב?

למה כדאי להשקיע בעיצוב של דף פייסבוק? מכיוון שמה שהלקוח הפוטנציאלי ייחשף אליו יגדיל או יקטין את סיכויי ההצלחה. אם אתם מתכוונים לפתוח דף פייסבוק עסקי רק בשביל להגיד שיש לכם, תוותרו עליו. דף עסקי בפייסבוק הוא מקום ברשת בו אמורים להיכנס אליו המון אנשים מידי יום ולבצע איזו שהיא פעולה (יצירת קשר, השארת פרטים, הרשמה לרשימת תפוצה, רכישת מוצר וכדומה) עיצוב הדף חשוב מאין כמוהו והוא חשוב לא פחות אם לא יותר מעיצוב אתר. דף פייסבוק הוא גם חלק משפת מותג ולכן העיצוב המתאים שלו קריטי. אם תשקיעו בעיצוב דף הפייסבוק שלכם סביר להניח שתיראו יותר ביקורים ובעיקר יותר פניות מהביקורים הללו,
להשקיע בעיצוב של דף פייסבוק

לעצב לבד באמצעות פוטושופ...

עיצוב דף פייסבוק יכול להתבצע כמובן על ידי מעצב גרפי, אך יכול גם להתבצע באופן עצמאי. כל מה שצריך הוא ללמוד את תוכנת פוטושופ, ואומנם השם פוטושופ בדרך כלל מזכיר גרפיקאים מקצועיים אך כל אחד יכול ללמוד את התוכנה. היא תוכנה לא מורכבת במיוחד וניתן ללמוד אותה די במהירות. אם תלמדו את התוכנה ותדעו לעשות שימוש בכלים שהיא מציעה, תוכלו לעצב לעצמכם דף פייסבוק מקצועי כזה שישווק אתכם בדרך הראויה.
עיצוב דף פייסבוק יכול להתבצע כמובן על ידי מעצב גרפ

היא לא דומה לאף אחת אחרת...

תוכנת פוטושופ היא תוכנה שלא דומה לאף אחת אחרת. יש היום אין סוף תוכנות שיוצאות לאור מידי יום, אך אף אחת מהן לא מציעה את מה שפוטושופ מציעה. מגוון הכלים והאופציות כמו גם האפקטים והיכולות שמציעה תוכנת פוטושופ לא קיימים באף תוכנה או אפליקציה לנייד. פוטושופ קיימת היום בגרסת האוף ליין והאון ליין מה שהופך אותה לתוכנה עוד יותר זמינה ומי שמכיר את התוכנה יודע עד כמה כיף לעבוד איתה. רוצים לעצב דף פייסבוק עסקי? תתחילו עם ללמוד את פוטושופ!.
 האפקטים והיכולות שמציעה תוכנת פוטושופ

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811