מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

עיצוב הזמנות לחתונה בפוטושופ

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> עיצוב הזמנות לחתונה בפוטושופ

 

עיצוב הזמנות לחתונה בפוטושופ

תהליך ארגון חתונה, הוא תהליך די מתיש בהתחשב בעובדה כי ישנן משמות רבות המוטלות על כתפי הזוג הצעיר. כאשר מדובר על עיצוב הזמנות לחתונה, ללא ספק מדובר במשימה המאתגרת יותר לבני הזוג, שהרי כל שעליכם לעשות הוא לבחור את העיצוב האהוב עליכם מתוך ההיצע הרב, לבחור את התוכן הכתוב ולשלוח את ההזמנה להדפסה. את ההזמנות לחתונה, ניתן כיום לבצע בכל בית דפוס, אך חשוב לוודא כי בית הדפוס מספק עבורכם מעצבים גרפים אשר עובדים עם תוכנות פוטושופ מתקדמות ליצירת הזמנה מרהיבה בדיוק כפי שאתם רוצים.
הזמנות לחתונה
מהו למעשה עיצוב הזמנה בפוטושופ?
אם בעבר הזמנות לחתונה היו יחסית פשוטות, כלומר דף משובח עליו מדפיסים את פרטי האירוע ולכל היותר מוסיפים סרט סאטן, כיום העניין הוא שונה. תחום עיצוב הזמנות לחתונה שינה את פניו בשנים האחרונות וניתן לראות מגוון רב של הזמנות לחתונה עם תמונות מעוצבות של בני הזוג המעוצבות עם רקעים שונים ותוספות של עיטורים מרהיבים כיד הדמיון. את ההזמנות ניתן להדפיס בשני הצדדים, כך שמצד אחר ניתן להדפיס תמונה רומנטית של בני הזוג ומהצד השני להדפיס את פרטי האירוע, כלומר את התוכן.
 מגוון הזמנות לחתונה
 
מה צריך לדעת לפני שמזמינים הזמנות לחתונה?
בדקו דוגמאות שונות ברשת – עולם הדיגיטל, ללא ספק נועד לעשות לכולם את החיים הרבה יותר קלים. תוכלו למצוא ברשת מגוון רב של דוגמאות להזמנות במבחר רב של דקורציות ועיצובים, כך תוכלו להבין איזה סגנון אתם רוצים, אם זה עיצוב קלאסי, מודרני, סטנדרטי ואולי הזמנה עם מגנט.
סכמו על תוכן רצוי – לאחר בחירת העיצוב, תוכלו לבחור את התוכן להדפסה על ההזמנות. תוכלו להוסיף סלוגן משלכם או משפט רומנטי המזמין את אורחי החתונה לחוות איתכם ערב בלתי נשכח.
בדקו מחירים – מחיר הזמנות משתנים מחברה לחברה וכמובן תלוי בעבודה של מעצב הגרפי על ההזמנה, באיכות הנייר, בכמות ההזמנות ועוד פרמטרים שונים. בכל מקרה בצעו סקר שוק על מנת לאמוד את מחירי השוק בתחום זה ובחרו את החברה שמציאה גם מחירים אטרקטיביים וגם עיצובים מרשימים. 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811